Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te vezetnél egy céges 9...

Te vezetnél egy céges 9 személyes mikróbuszt, ha olyanok az emberek, hogy beleszólnak a vezetésbe?

Figyelt kérdés

Mindezt úgy, hogy a sofőr tevékenységet nem fizetik.


Amibe beleszólnak


" mért nem előzöd már meg??"

" válts már!!"

" minek rugdosod a féket??"

" mért nem mész már 6-szor kifértél.

volna!!!???"



2018. jan. 22. 07:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem.
2018. jan. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert mire odaérnénk már csak 5 személy lenne a 9 helyett.
2018. jan. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen autót vezetek, az utasoknak semmi beleszólása, sem privát, sem céges autó esetében.

Nálam bevált módszer volt, hogy ha valaki elkezdett beleszólni, akkor gyakrolatilag azonnal leálltam az út szélén és közöltem, hogy ÉN vezetek, ebböl követketöen a többieknek KÉT lehetöségük van: VAGY csöndben vannak, VAGY kiszállnak a kocsiból.

Miután a legközelebbi beszóláskor megálltam és addig nem voltam hajlandó továbbmenni, amíg az okoskodó ki nem szállt, többször nem fordult elö ilyen.

Ha meg netán a vezetöség emiatt felelöségre vonna, akkor megmondod, hogy ha téged valaki zavar vezetés közben - és a beleavatkozás egyértelmüen az -, akkor ezzel az összes utast veszélyezteti, és neked jogod van a zavaró tényegöt kiküszöbölni. MEgkérdezheted, hoyg ha felidegesítenek illetve elvonják a figyelmedet és lesz egy baleset, akkor az jobb lenne?

2018. jan. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Milyen kis sérülékeny a lelketek...
2018. jan. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, munkaidőben hulla mind1 mit csinálok, munkaidőn kívül max ha kapok érte valamit. Az utasokat meg nagyon rövidúton bekussoltatnám.
2018. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Megállnék, kulcsot ki, visszatenném az ülésre, majd közölném:

- lehet kipróbálni és jobban csinálni!

2018. jan. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Érdekes munkatársaid vannak. Így biztos nem vállalnám.
2018. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Dolgoztam ilyen helyen, kamionsofőröket vittem vissza, folyton belepfáztak, hogy kell vezetni.

Naná, hogy ők mindent jobban tudtak(nekem is megvan az összes jogsi amúgy)

Egyszer megálltam, és mondtam, hogy szálljon ki az illető, mert így nem vezetek tovább.

Érdekes helyzet volt.

2018. jan. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Simán. Mondjuk nekem nem szólnának be, maximum egyszer. Lerendezném őket gyorsan.
2018. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szétoltanám a csicskákat, meg lehet jönni jobban vezetni, ha már rohanunk nagyon dolgozni...
2018. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!