Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehetett normálisan...

Miért nem lehetett normálisan beszélni velem, miért kellett flegmázni?

Figyelt kérdés

Vonattal utaztam haza, IC helyjegyes szerelvényen. Az én jegyem egy olyan helyre szólt ami két üléses hely, viszont közvetlen mögötte volt egy olyan hely, ami egy üléses és mivel nem ült ott senki, ezért odaültem, pláne azért, mert az ablak melletti hely volt, ahova meg nekem szólt a jegyem, az nem ablak melletti, hanem külső székre szólt, azaz azt is folyamatosan kellett volna figyelnem, hogy a mellettem ülő mikor akar leszállni, mert akkor fel kell állnom, meg ez az egy személyes hely kényelmesebb, több a hely, nem ül melletted senki.


Elindultunk a Déliből, Kelenföldön még sok ember felszállt, és odalépett hozzám egy srác, hogy neharagudjak, de ide szól a jegye, és megkért, hogy álljak fel.


Mondtam neki, hogy tudom, hogy nem ide szól a jegyem, de már elhelyezkedtem itt, mutattam neki, hogy hova szól a jegyem, hogy oda leülhessen.


Erre tiszta flegmán annyit mondott, hogy és?


Ekkor elismételtem magam, erre annyit mondott, hogy figyelj, leszarom, nem az én hülyeségem, hogy berendezkedtél egy olyan helyre, ahova nem szól a jegyed, menj ülj oda arra helyre, ahova a jegyed szól.


Nagyon flegma, és lekezelő volt, ha nem siettem volna haza, akkor biztos, hogy fizikai attrocitásig is elmentem volna ha szükséges, de nem akartam egy hülye miatt rendőrségi ügyet.


2023. ápr. 1. 17:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

"odalépett hozzám egy srác, hogy neharagudjak, de ide szól a jegye, és megkért, hogy álljak fel."


Erre az a válasz, hogy felemeled a segged és leülsz a helyedre. Nem az, hogy visszapofázol.

2023. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Meg is érdemelted volna, hogy kiverje belőled a xart is.

Addig oké, hogy átültél a jobb helyre, amíg gazdátlan, de ha felszáll az, aki oda vett jegyet, igen is add át neki, nem kib*szott b közép, hogy érkezési sorrend van

2023. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Mert nem mindegy ha mind két hely üres, hogy ki hova ül? 🤡
2023. ápr. 1. 17:15
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza volt a másiknak.
2023. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
VOlt gazdéja a helynek kisfiam. Minden más csak ködösítés.
2023. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Hibáztál
2023. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
99%
3, azért, mert az volt a kényelmesebb hely, ablak mellett és egyedüli. Te is azért ültél oda🥴
2023. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Azzal, hogy nem vertem be neki egyet? Igen!
2023. ápr. 1. 17:17
 9/28 A kérdező kommentje:
De én nem állítottam fel senkit a kényelemből, mivel akkor üres volt a hely 😏
2023. ápr. 1. 17:18
 10/28 anonim válasza:
100%
De kár, hogy nem velem találkoztál kisfiú!
2023. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!