Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha van itt olyan személy,...

Ha van itt olyan személy, akire a specializáltság és a "csőlátás" helyett inkább a sokoldalúság, a komplexitás, az átfogó szemlélet, a "generalista" beállítódás jellemző, akkor érdekelne: hogy éled meg ezt az állapotot?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
16%

Néha rosszul. Főleg amikor olyan közegbe kerülök, hogy van egy 20-30-40 éves szemlélet, és csak az a jó. Én vagyok az idióta, mikor megmondom, hogy szerintem semmi nem fekete vagy fehér,bizony színek is vannak és más perspektíva.

Az ilyen emberek kb. ufo-nak néznek ,egyszerűen nem tudnak mit kezdeni azzal, ha valaki nem akar beállni a birkasorba és van önálló gondolata, cselekedete.

2023. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy ez a természetes, de igazából én abban a helyzetben vagyok, hogy valamikor váltani is tudok, ha éppen felismerem, hogy másra lenne szükség.

Nekem jó, mert meglátom sok dologban a szépet.

2023. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!