Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek bmx vagy pedig...

Szerintetek bmx vagy pedig mounten bike?

Figyelt kérdés
Még magam sem tudom mire szeretném pontosan használni.Szerintetek melyik lehet jobban ki használ melyiknek van több oldala.

2014. ápr. 10. 22:54
 1/6 anonim válasza:
nekem bmxem volt sokáig sztem aza király könnyű kicsi semmi baja nem lesz ha borulsz vele és könnyú uj trükköket tanulni :D de turázni ne akarj vele mondjuk azt is lehet csak fárasztó pisz
2014. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ.

BMX:

20" kerékméretű. Két szakágat szolgál ki: freestyle (ejtsd: frísztájl) és krossz. Előbbiben utcán mutatnak be trükköket, míg a krosszban ugratókkal nehezített földpályán versenyeznek. Krossz BMX esetében mondhatjuk, hogy egy 20"os kerekű dirtjump gép, míg a freestyle BMX jellemzője a sima futófelületű aszfaltköpeny és a tengelyvégekre szerelt kiállók, azaz pegek.


Mountain Bike:

Sokféle van, de általánosságban elmondható, hogy elsősorban hegyes, dombos úton, könnyű-félnehéz terepen, másodsorban sík úton, városi közlekedésben megállja a helyét.

2014. ápr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es hol tudnek ilyen bmxeket nezni es milyen arban vannak ami mar normalis?
2014. ápr. 11. 12:57
 4/6 anonim válasza:
#2 hát a bmx ágait illetően nem voltál pontos. van a flatland street dirt park
2014. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4#

Ez tény, elnézést kérek érte, már kb. 10 éves a leírás amit bemásoltam.

Bár nem is volt célom a teljes körű tájékoztatás, hiszen úgy gondolom, ha valakit igazán érdekel a BMX-ek világa, akkor azért olvasgat "szakirodalmat".

2014. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#2 vagyok igaz en is sokat olvasgatok meg sok videot nezek
2014. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!