Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami ujfajta internetes...

Valami ujfajta internetes csalas aldozata lettem?

Figyelt kérdés

Kismamás csoportba megismerkedtem egy anyukaval már hónapok ota irogattuk egymasnak napi szinten.

A gyerekemnek szerettem volna vasarolni egy ruhat amire elore kellett volna utalnom amit nemigazan szeretek idegennek. Mivel hozza kozel lakott a hirdeto igy megkertem az anyukat hogy nem venné e át nekem

Egyebkent 20 ezer ft ról van szó

Mondta hogy rendben at veszi,ne utaljak még neki pénzt mert ha valami kozbe jon akkor ne utaljunk oda vissza egymasnak.

Vegul atvette

Irtam neki hogy akkor irja le a szamlaszamat elutalom a penzt


Mondta hogy nem tudja mikor adja fel majd utaljam ha feladta.

Mondtam hogy oke.

Vegul 1 het mulva adta fel


Feladta en pedig azota mar atis vettem a ruhat


Minden a legnagyobb rendben van kivetel hogy en azota se tudtam fizetni

Mar lassan 2 hete nalam a ruha ,2 x irtam neki hogy kuldje el a szamlaszamat hogy utalhassak


A valasz mindig az volt hogy oke majd leirja


Most mit tegyek?


Ez valami ujfajta csalas?

Miert nem fizethetem ki?😐


2023. ápr. 4. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Csak egy luzer, akinek nincs ideje

2023. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Ebben mi lenne a csalás? Fogalom zavarban szenvedsz? Ott van minden bizonyíték így téged sem tudna feljelenteni.

Ha annyira akarod és ha lenne egy kis sütnivalód akkor fogsz egy borítékot beleteszed a 20-ast megcímzed neki (mert a kapott csomagon csak van valami név, cím nem?) és feladod.

2023. ápr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, ezt te sem gondolhatod komolyan! Mi értelme lenne saját magát átverni? Majd jelentkezik, ha kell a 20-as, te mindent megtettél.
2023. ápr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Borítékba ne tedd a pénzt, a postán kiszúrhatják, de olyan is létezik, hogy postautalvány, postán feladod és lakcímre kézbesítik a pénzt.
2023. ápr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Postautapvány javasolt. Lehet nincs is bankszámlaszáma es nem tudja kiét adja meg. Aztán megadja vkijét arra átutalod az illető meg nem adja neki oda a penzt.

Postán add fel névre lakcimre

2023. ápr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

2 es

Ez a létező legnagyobb butaság amit csak valaki kitalálhat !


A postások bizony nezik a boritekot,számukra értéktelen kis pontokat pluss figurakra vagy regen a tesco matricakat postai uton cserelgettem mas anyukakkal

Es bizony volt olyan levelem amit valaki felbontott.

Ki nem vett semmit mert gondolom nem ezt hanem penzt keresett..

2023. ápr. 4. 11:02
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Ebben a történetben az egyetlen csaló te vagy.
2023. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Bocs már, hogy nem írtam le szájbarágósan de azt hittem, hogy alapból le fog esni, hogy nem csak a pénzt teszed bele hanem még valami mást is mintha egy tényleges levél lenne.

Imádom, hogy ennyire életképtelenek vagytok. Egy 15 éves gyereknek nem kell ennyire szájbarágósan magyarázni mint itt nektek. Azt gondolná az ember, hogy ezt alapból tudod de ezek szint mégsem és engem nézel hülyének a saját hülyeséged miatt.

2023. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Barmibe is teszem...akkoris hulyeseg.

Van hogy kepeslapos leveleket is felbontanak.

Aztan ha kilopjak belole fizessem ki meg 1x a 20 ezret,persze azuttal mar valami esszerubb megoldassal


A tesco matricakat betettem egy vastagabb papirba hogy ne legyen atlatszo,megis kibontották az egyiket!

2023. ápr. 4. 11:53
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem soha nem volt problémám ilyennel.. Ez csak a magyar mentalitás, hogy mindig a rosszra és a legrosszabbra kell gondolni.
2023. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!