Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyhogy ennyien bedőlnek az...

Hogyhogy ennyien bedőlnek az internetes zaklatásnak és áldozattá válnak?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Elég jól nézek ki, mit nem mondjak :D 1070 ismerősöm van. Naponta "csak" 50 ismerősnek jelölésem van és 30 üzenetem.

Az üzenetek fele idős kiéhezett bácsi, másik fele perverz, aztán nagyon kis százalékben kamuprofil, amiken ilyen nagyon helyes kockahasú srác van és ismerkedni szeretne, szerinte nagyon nagyon szép vagyook stb stb. Na ő az aki pucér képet fog tőlem kérni és megzsarolni. Alap, hogy letiltom.

Az idős bácsik tök cukik. Bénák, borzalmas az írásuk: Szia. tecel. dugun. bedugnam. ujamat. apuncidba. naaa. ilyenek. háát bocsi, de vagy törlöm, vagy letiltom. A perverzeket alapból tiltom.

Az ismerősnek jelöléseket pedig végig nézem, hátha van akit ismerek stb.. A többit törlöm.


ENNYI az egész. és jéé nem vagyok megzsarolva.


Komolyan nem értem.. Miért kell szóbaállni olyan profilú emberekkel, akiknél az üzenet írása előtt 16 perccel készült a profil...


2020. júl. 29. 00:41
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Meg szerintem részben az áldozat is tehet róla, hogy kialakul egy ilyen helyzet. Igen, Ő is! Ő fogadta el a privát üzenetet, Ő válaszolt, Ő küldött pucér képet egy vadidegennek aki kérte... Jézus istenem.. Hülye lennék, ha egy idegennek küldenék pucér képet.. atyaééég :D bruuhh. bele sem tudok gondolni. Bármikor meg lehet szakítani. Ha zaklatnak? tiltsd le oszt jónapot. Ha ügyes a fickó és minden fiókodnál ott van, sőt egyre többet tud rólad, akkor érdemes a rendőrséghez fordulni. Én is kaptam milliószám olyan üzenetet, hogy a szüleidet fogva tartom, gyere erre és erre a címre, ha viszont szeretnéd látni őket.. stb stb.. jó röhögtem. letiltottam oszt cső. 1. anya itthon volt. 2. aki így fenyeget az nem fecén ír és várja, hogy megnézem-e az engedélykéréseket :D szánalmas.
2020. júl. 29. 00:47
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Általában nem az ilyen nyilvánvaló kamuprofilosoknak szoktak bedőlni.
2020. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%

Te pont ugyanolyan perverz vagy, ha ezért tartasz fent egy oldalt, hogy élvezettel tudd olvasni , hogy mit csinálna veled a többi perverz.

Ráadásul a tiéd is lehet kamuprofil és akár az is kiderülhetne,

hogy nem 17 éves lány vagy, hanem 71 éves bácsi!

2020. júl. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igazad van, de senkinek nem kell bedőlni. beszélgetni lehet. simán. Amikor a lakhelyedet kérdezi mondd azt, hogy pesti vagyok. Ha a korodat? gimis.. Ha kér képet? bocsi nem küldök idegennek. Ennyi az egész. Senkinek nem szabad bedőlni. Akár jó fej akár nem.
2020. júl. 29. 00:50
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
Azt hiszem, nem te vagy a legélesebb kés a fiókban...
2020. júl. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező!

Miért kellene pont neked elhinni, hogy 17 éves lány vagy?!

2020. júl. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
3: ééés ez hogy jön ide??? Minek tartanék olyan oldalt? He? Nehezen derülne ki, emrt tudod ahhoz nagoyn angyon sok plasztikai műtétre lenne szükség, hogy rész tudjak venni az órákon. Azért írtam le, hogy csak azért nézem meg az ismerősnek jelöléseket és az üzeneteket, hogy HÁTHA EGY ISMERŐS AZ!!
2020. júl. 29. 00:52
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

"bocsi nem küldök idegennek. Ennyi az egész"

Mire küld az ember képet, jó eséllyel már rég nem idegen az illető. Vagy legalábbis azt hiszi az áldozat.

Nyilván van olyan is hogy valaki tényleg naivan szinte azonnal belemegy ilyesmibe, de nem ez a jellemző. Hogy te az ilyen kirívó esetek alapján általánosítasz, az elég ostobaság.

2020. júl. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
6: talán mert én nem írok rá senkire, kivéve a közeli ismerősökre akik a barátaim? Nem én kérem, hogy jelöljenek be okoska.. Én eddig életemben 5 embert jelöltem be. mind évfolyamtársaim.
2020. júl. 29. 00:55
 10/25 A kérdező kommentje:
8: nem akarok általánosítani, csak azt nem értem, hogy már az elején miért nem lehet ezeket kerülni?
2020. júl. 29. 00:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!