Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is rohadtul idegesítenek...

Mást is rohadtul idegesítenek ezek a zenék?

Figyelt kérdés
Munkában nonstop megy a rádió és már ölni tudnék amikor az a Sam Smithes szar meg az a flowersos zene megy, meg van az a Eiffel Blue feldolgozás is meg valami ilyen technó akar lenni zene amiben bokákolva énekel az autotunolt pasas. A halál jön rám ezektől, és napi 25x leadják.
2023. ápr. 4. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Dugd be a füled és hallgas azt amit akarsz
2023. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem opció, különben már megtettem volna.
2023. ápr. 4. 22:09
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az a nyavalyás Despacito idegesített egy kicsit annak idején. :D Nem értem miért voltak érte annyira oda... Amúgy általában nem szoktak zavarni. Ha valamit túl sokszor leadnak az már tényleg unalmas.
2023. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A Blue feldolgozástól én is a falra tudok mászni. De ami a legjobban idegesít, azok a bella ciao remixek.
2023. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert mindegyiket hallottam eddig összesen egyszer vagy kétszer. Ha egész nap ezek mennének, akkor biztos idegesítő lenne számomra is. Nálunk szerencsére nem megy zene, mindenki azt hallgat, amit akar.
2023. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem is idegesítene. Nem tudsz a munkatársaiddal megegyezni, hogy ne hallgassátok a rádiót, másik csatornát hallgassatok?
2023. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Ismerős a szituáció. Bizonyos „zenei” szerkesztőket vagy el kéne küldeni egy sz*patós továbbképzésre, csak hogy bővítsék a már régóta kopottas „tudásukat”, vagy egyszerűen ki kéne őket rúgni és valami zenéhez jobban értőt a helyükre ültetni.

#3, Anno azt a „desza-szítót” én se értettem, hogy miért kellett erőltetni. Mondjuk el is tűnt, mint szürke szamár a ködben… :D

2023. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
* Bocsánat, „deszka-szító” akart az lenni.
2023. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is megy a rádió és itthon se szól ilyen, ott meg szenvedés elviselni. Néha tudok normálisabb adóra kapcsolni ahol nincs duma, híradó, hülye zene. De a legtöbben az átlagos csatornákat szeretik és szenvedek. Ha egyedül dolgozok és nincs körülöttem senki, akkor szabad a választás.
2023. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Világ életemben rock zenét hallgattam, de a Despacito-t még én is szerettem. :D
2023. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!