Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az az apróság úgy általános...

Mi az az apróság úgy általánosságban, amit idegesíteni szokott?

Figyelt kérdés

Tehát nem olyan világ legnagyobb gondja fajta, hanem kis dolog, de bosszant?


Pl nekem, amikor valaki ír valamit messengeren, majd külön üzenetben elküld 6 emoji fejet.

Vagy amikor valaki millió toltelekszoval fejezi ki magát, pl egyik rokonom minden mondata úgy kezdődik, hogy igazán tulajdonképpen. Vagy amikor valaki mindig hozzáteszi, hogy őszintén szólva, igazat megvallva. Tudnám még sorolni .

Stb. Ezek olyan dolgok, amikért az ember nem szól, nem nagy dolog, de közben zavaró lehet .



2023. jan. 18. 10:18
1 2 3
 1/21 Psycho ***** válasza:
85%

Engem az bosszant, amikor valaki megnézi a neki küldött üzenetet, de még csak válaszra sem méltatja.


A másik, amikor meg van beszélve egy időpont, és az illető jelentősen késik, amiről persze nem szól. Hab a tortán, amikor még ő van felháborodva, hogyha ezt megemlítem neki.

2023. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
fülhallgatóból kiszűrődő rossz "zene". Egyrészt eleve rossz a zene, másrészt rettenetes minőségben hallatszik ki.
2023. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az zavaró, mikor az emberben van rengeteg mondanivaló, de ezt korlátozva oszthatja meg, nem azért, mert sértene valakit, hanem azért, mert nincs vevő erre. Hiába igazság az, amit képvisel, mindenkinek azt jelenti, amit sajátjaként kezel. :)
2023. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lassan mennek előttem a járdán, ráadásul úgy helyezkedve, hogy meg sem tudom őket előzni.
2023. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a bicikliúton sétálgatnak

Nem szedik össze a kutyákakát

Pofámba fújják a cigifüstöt a buszmegállóban

A buszon a 2-es ülésnél a táskát is maguk mellé rakják,nehogy le tudj ülni.

2023. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hangos zene tömegközlekedésen/utcán. (észrevette valaki hogy általában nem Metallica/Rammstein szokott ilyenkor menni?)

Kutyás idióták. (Nem mindegyik az, az alábbiakra gondolok:

-póráz nélkül sétáltatja az utcán,

-nem szedi fel utána csomagot,

-megvan győződve róla, hogy "hát szobatiszta!" felkiáltással lazán beviheti bárhova,(élelmiszerbolt, stb)és ha szólnak neki ezért, ő van megsértődve.

Hittérítők. Random odajön hozzád az utcán, háromszor finoman közlöd vele, hogy nem vagy rá kíváncsi, de csak mondja. Aztán te vagy a modorotalan, ha ezek után elküldöd.

Amit még sose értettem: a férfiak között a köszönéskor puszi-puszi. Bátyámmal is kezet fogok, ha találkozok. nem, nem vagyok homofób, csak én így szoktam meg)

2023. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Metionin ***** válasza:
92%

Üvöltő gyerekek, előttem totyogó emberek amikor haladnék pl. boltban vagy épp a bicikliút/járda közepén, buszon/buszmegállóban pettingelő párok, siető autósok, akik miatt az életemért futok a zebrán már ha épp nem állnak rajta, fenyegető aurás idősek, mindenféle kamu alapítványos kéregetők, Jehovások, aggyegycigit buszjegyrekell, a sarki kisbolt mellett az ablakpárkányt pultnak használó alkeszok, akiktől nem lehet elmenni a járdán, érinthetetlen és mindenben elsőbbséget élvező kisgyerekes szülők, akik azt hiszik, hogy a gyerekkel együtt a spanyol viaszt is ők tolták ki.

Úgy hirtelen ennyi :D általában pókerarccal élem az életem de egy-egy mozgalmasabb napon fejben több száz töltényt puffogtatok el :D

2023. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Direkt az út közepén közlekednek


Megyek szembe egy kisgyerekes családdal biciklivel, kölyök cikkcakkban rohangál, és véletlenül sem szólnak rá, hogy legalább arra az 5 mp-re, amíg elhaladok mellettük, álljon már le (de ha elütném, engem szidnának)


Szomszédban rendszeresen fennmaradnak este éjfélig-éjjel egyik, és hangoskodnak


Valakivel megbeszélek egy találkozót, és késik, bocsánatot se kér. Ez amúgy teljesen oké lenne, de az illető rendszeresen késik 30-60 perceket (nme túlzok), és csak nevetgél rajta


Illetve a cigifüstöt alapból se bírom. De nem egyszer volt már, hogy pontosan az arcomba fújták, amit utálok

2023. jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kihangosítják a mobilt telefonálás közben nyilvános helyen, szóval mindenki hallgathatja amit beszélgetnek... fogalmam sincs miért lett szokás ez mostanában, régen max az idős (nagyothalló) embereknél láttam ilyet


Hangosan (fülhallgató) nélkül ordíttatják a zenéjüket utcán / buszon

2023. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

-Engem is nagyon tud idegesíteni amikor kihangosítva beszélnek telefonon, méghozzá nyilvános helyen. Főleg, amikor olyan dolog a téma, ami normál esetben nagyon nem tartozna másokra.

-Amikor zenét bömböltetnek, vagy veszekednek, jelenetet rendeznek tömegközlekedésen, vagy akár az utcán.

-Amikor az arcomba fújják a cigifüstöt, vagy a szobám ablaka alatt (a lépcsőház hátsó ajtaja mellett közvetlenül) cigiznek.

-Amikor a járda közepén sétálnak lassan, megkerülhetetlenül. Vagy épp fordítva használják a bicikli- és gyalogosutat.

-Beszólogató munkásemberek, akik meg vannak sértődve, ha nem reagálom le a "megszólításaikat".

-Nevelni nem tudó, akaró szülők, akik azt rögzítik a gyerekükben, hogy nekik mindent szabad, és sosem kell másokra tekintettel lenni. Vagy, hogy vannak szabályok is a világon.

-Amikor letolnak a zebráról. Már megszoktam, hogy hiába zöld a gyalogosoknak, mindig van minimum egy autós, aki átrongyol a piros lámpáján, a gyalogosokkal mit sem törődve. Aztán az amúgy is rövid jelzésen is úgy kell, szinte, átfutni, mert ha nem érsz át, vagy ledudálnak, vagy bőgetik a motort. És érzed, hogy épp az összes női családtagod küldik el melegebb tájra.

-Hittérítők és mindenféle kéregetők.

-Amikor valaki szavanként küldi a Messenger üzeneteket, vagy egy emoji-ból odarak minimum 4-5 darabot.

2023. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!