Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen pozitív szokást vettél...

Milyen pozitív szokást vettél fel mostanában, és hogyan sikerült felvenni? Tudatosan, önként, vagy az élet kényszerített rá?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 5. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
semmilyet
2023. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Jobban spórolok a pénzemmel, és nem mondok másnak olyat, aminek rossz következménye lesz.
2023. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Megnövesztettem a hajam. Ahogy megmozgattam a fejem és a hajam simogatta a nyakam az jól esett. Megnyugtató volt. Ez egy elfelejtett gyerekkori szokásom volt. Senki nem szeretett, senki nem vett észre, mindenki piszkállt, bántott otthon és az iskolában is. Ha szeretetre és törődésre vágytam, akkor a jelenleginél hosszabb hajammal megsimogattam a vállam, nyakam, picit a hátam. Ez volt az örömforrásom.
2023. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem iszok, vagy ha mégis, akkor keveset.

Az vett rá, hogy volt már 20 fok is, mikor először volt végre meleg a kezem hónapok óta, és sokáig van világos, rügyeznek a fák, már el lehet tölteni kinn huzamosabb időt anélkül hogy csontig fagyjak, és tudom, hogy nemsokára itt a nyár. Ettől vagyok olyan jókedvű, hogy nem kell alkohol ahhoz, hogy jól érezzem magam.

2023. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Megtízszereztem a bevételem "véletlenül".
2023. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem alszok sokáig hétvégén és mindennap hamar elalszom,hogy ne legyek fáradt.
2023. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

Odafigyelek, hogy hétköznap és hétvégén is megközelítőleg hasonló időben menjek aludni; ez most valahol 11 körül van. Illetve hétvégén igyekszem nem aludni túlzottan sokáig.

Muszáj volt, mert sokszor keveset is aludtam, akkora eltérés volt a lefekvési időknél hétköznap és hétvégén, valamint nem is sikerült valami könnyen elaludnom.

2023. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. hogyan sikerült rászorítanod magad a "korai" és rendszeres időbeni lefekvésre?
2023. ápr. 6. 16:20
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Az este 11 nem számít túl korai elalvásnak. :)
2023. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért tettem idézőjelbe, te nyelvőr :)
2023. ápr. 6. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!