Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az összes jó dolog sem boldogí...

Az összes jó dolog sem boldogít…mivan velem?

Figyelt kérdés

Semmi nem vált ki belőlem semmi pozitív érzést még egy jó szex sem…csak aludni szeretek.


Haverjaim is sok van…el járok én mindenhova de SEMMI…odáig jutottam hogy már kabítószerezek…néha kicsit fel dobja a napomat, de valamikor még szarabb a helyzet mint előtte.


A pia egyáltalán nem is érdekel már …buliba nem járok…mindenem megvan de úgy literálisan teljesen kivagyok égve. Alig várom mindig az estét hogy vége legyen a napnak…nem is dolgozok egy jó ideje (nincs rá szükségem) mármint az anyagi részére…de szerintem fel sem vennének ha meg látnák a savanyú képem…meg amúgy is szarok már mindenre célom sincs. Kivagyok teljesen…30f


2023. ápr. 6. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerinted a dugás, buli, pia, drog, pénz, ami boldoggá tehet?


Hobbid nincs? Mondjuk valami művészet, zene, franc tudja, makettezés?

Vagy valami jótékonysági dolog, ami neked fontos. Állatmenhely, fogyatékkal élők, hátrányos helyzetű gyerekek.

Vagy valami új nyelv? Sport?


Ha ennyire gazdag vagy, millió lehetőséged van. Tarts lovat, tanulj 3d modellezni, kendózni, macaront sütni, koreai nyelven, termessz valami ritka chilit és csinálj saját szószt....

Annyi mindent tudnék kitalálni.

2023. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Burnout szindróma.
2023. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
Lehet, hogy túl hamar visszaszívódik az idegi szinapszisaidból a szerotonin. Érdemes elmenni pszichiáterhez, lehetséges, hogy egy egyszerű agykémiai probléma, amit felírt gyógyszerrel pl. egy SSRI antidepresszánssal gyógyítani lehet.
2023. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!