Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális dolog az, hogy a...

Normális dolog az, hogy a gyerekszületés hírével együtt azt is kell az összes rokonnak tudnia, hogy hüvelyi úton, vagy császárral született a gyerek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, megvan a gyerek, ahhoz mégis mi köze a Julcsika néninek, meg a Józsi bácsinak, hogy kitágult-e a p-m, vagy a hasamat vágták ketté hozzá? Az még egy dolog, hogy a hozzám közel állóknak elmondom, de ez miért egy kötelezően világnak kikürtölendő infó?? Ugyanígy a szoptatás is? Mégis mi közük van hozzá?
2023. jan. 6. 21:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem, hogy ez annyira intim infó lenne. Persze ahogy te fogalmazol úgy igen, de az emberek nem így gondolkodnak. Amikor elmondod valakinek, hogy gyereket vársz, akkor sem arra gondolnak az emberek, hogy a férjed biztos jól megd.ugott, pedig valószínűleg így történt.
2023. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok, ha valaki mondja :/
2023. jan. 6. 21:46
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Epp írni akartam ,hogy a következő próbatétel a szoptatás lesz, amire ugyanígy pofátlanul rákérdeznek. Gondolom első gyerek, ezért zavar, ezeket el kell elgedni. Kívánom neked,hogy ez legyen a legnagyobb problémád a gyereknevelés során!
2023. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Tőlem nem igazán kérdezte senki, csak a nőgyógyászom, mikor a kontrollra mentem.
2023. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Második, de az elsőnél is nagyon zavart ez is, meg hogy mindenki a csöcsömmel volt elfoglalva.
2023. jan. 6. 21:50
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális. Én is utáltam ez a szülted? Császár? Miért? szoptatsz? Satöbbi. Nekem ez magánügy, vagyis lett volna... Tapintatlan taplók az emberek! Tisztelet a kivételnek.
2023. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jó, akkor megmondom, hogy nem publikus olyanoknak, akik amúgy nem érintettek. Igazából semmire se jó, csak hogy csámcsogjanak, hogy mennyire tágult ki, meg jöjjenek a h_lye babonáikkal meg megjegyzéseikkel. Van egyébként egy két császáros nagymamám, számára kardinális kérdés, hogy ki hogy születik, míg a másik nagymamám meg se kérdezte. Meg az előző nagymamám csak anyatejet adott nekik, és nem tudok mást belelátni, mint hogy imád azon csámocsogni, hogy ki az aki nem tudja "teljesíteni" az ő szintjét. Én magam se értem, hogy miért kell arról tudnom, hogy az unokatestvérem feleségének nincs teje...
2023. jan. 6. 22:19
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

A szülés módja szerintem igen. Bár én jóban vagyok a rokonaimmal, ha nem lennénk bizalmas viszonyban, talán zavarna, ha sok lenne a kérdés.

A szoptatás is olyan, hogy aki közeli, avval természetes, hogy beszélgettem róla.

2023. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én is a közeliekkel megbeszéltem, csak az zavar, hogy tudom, hogy a 20. rokonnak is ezekkel az infókkal együtt fogják továbbadni (ahogy nekem is elmondják).
2023. jan. 6. 22:22
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Mert lehet min csámcsogni..azt is meg fogjak kérdezni hogy van e tejed, lement e a hasad és mikor lesz tesó, figyeld meg
2023. jan. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!