Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki azért...

Van itt olyan aki azért fekszik le kb majdnem mindenkivel mert magányos ?

Figyelt kérdés

Teljesen üres vagyok érzelmileg..folyamatosan egyedül vagyok, és így hétvégén mindig jól betépek…és így teljesen mindegy már ki is hogy néz ki (ha ő is benne van) már megy is a dolog.


A legrosszabb az egészben hogy amúgy a drog sem a szex nem igazán oldja meg a problémát..a szex után 30 perc múlva ugyan olyan szarul vagyok…meg amíg hat a jointok hatása addig jó.


Egyébként már lassan nem is mosolygok..nincs semmi bennem csak testi vágyak és kb ennyi.


Aludni sem tudok sokszor annyira egyedül érzem magam (na talán ez az egy érzésem van)…sok haverom van..mindig jól kijövök az emberekkel…de ez csak egy álarc amit mutatok hogy ne utáljanak meg teljesen.


Mi lehet a megoldás? Egyszerűen nincs is ?30f


2023. ápr. 8. 01:07
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha már teljesen kiégsz és a padlón leszel, akkor majd atertekelodik az életed és talán tudsz majd normálisan élni.
2023. ápr. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 NTBS ***** válasza:
19%
Szerintem szakemberhez kell fordulni.
2023. ápr. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Én is ilyen voltam -a drog.

Realizálnod kell, hogy ez nem oké, nagyon nagy esély van arra, hogy ezt valami trauma váltotta ki, hiába hiszed úgy, hogy semmi rossz nem történt veled.

Keress fel egy szakembert.

2023. ápr. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Én 35 éve vagyok magányos. Csakhogy én nem vagyok kúrógép, mivel féken tudom tartani a libidómat, ellentétben veled.
2023. ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Várj már…

Nem te vagy az a 30f aki mostanság szét spamelni ilyen kérdésekkel ezt az oldalt? Mindig az a lényege, hogy megvan mindene, gazdag, jól néz ki, alkoholista/drogfüggő, annyi csajt qr, hogy már unja.

Miért jó mindig ilyen kitalált dolgokat kiirkálnod? Ennyire nem lehetsz már elkeseredve, hogy a fantáziálásodat írod ki…

2023. ápr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy én vagyok…megvan mindenem tényleg..a nagy rakás szar magányom az ami van, ha kell adok kölcsön.
2023. ápr. 8. 12:54
 7/8 anonim ***** válasza:
jó neked haver ha te ingyen szexelhetsz én már a pár keresést fel adta mert kurvára ronda vagyok de legalább ha fizetek akkor 1-2 órán át lehet valamiben részem úgy hogy majd nem 100 ezrem bánja azt a 2 órát.
2023. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

Nemi fertőzèstől nem félsz?

N

2023. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!