Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka az olyan totál...

Mi az oka az olyan totál depressziós tanárnak, akinek mindig rossz kedve volt, nagyon szigorúan viselkedett és kb mindenkivel elégedetlenkedett?

Figyelt kérdés
Ráadásul annyira személytelenül kezelte az osztályt, hogy heti két óránk volt vele és még év végén se tudta pl az én nevemet, pedig minden órán ott voltam és csak 20-an voltunk az osztályban. Az ilyen ember miért megy tanárnak? Semmi pozitív érzést nem sugároz soha az ilyen. Azt is hozzátenném, hogy ez gimis osztály és nem voltunk rendetlenek, fegyelmezetlenek.
2022. aug. 9. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen tanárok, valószínűleg már belefásult abba, amit csinál, hogy minden nap ugyan az van. Meg nem tudhatod, hogy milyen problémái vannak a magánéletében, lehet, hogy történt vele valami, amit nem tud feldolgozni és kihat az egész életére. Nekem is vannak/voltak ilyen tanáraim, az ilyenekkel nem tudsz, és nem is kell kezdened semmit. Nem tudsz változtatni rajta, csak fogadd el, hogy ő ilyen és kész.
2022. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!