Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megmagyaráznátok nekem ezt az...

Megmagyaráznátok nekem ezt az ellentmondást?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, akiből állítása szerint "minden szinten hiányzik a ragaszkodás", és neki nincsenek barátai, csak ismerősei.

Ellenben mindenkivel (szó szerint!) közvetlen, bizalmaskodó. Sokakkal eljár ide-oda, egyik férfikollegájával pl. wellnessezni ment, mert az elhívta. Velem is eljött sétálni, és akkor azt mondta, hogy kollégákkal nem kezd, de engem nagyon kedvel, és szívesen találkozik még velem. Csakhogy ő mindig valakivel találkozik, én meg aztán megharagudtam rá, mert mindig csak én kerestem (mielőtt azt gondolnátok, nem, nem zaklattam, volt, hogy két hétig direkt kerültem, nem kerestem, persze ő sem engem). És azután jött ezzel a hülye szöveggel, hogy neki nincsenek is barátai, meg hogy korlátnak tekinti a ragaszkodást... Meg hogy "bármily érzelem megléte nélkül" találkozott velem, (pedig azt mondta, nagyon kedvel), csak mert "értékesnek talált".



2023. ápr. 8. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Enggedd el. Kialakulatlan, gyermeteg személyiség. Megrekedt az önmagát nem talló kamaszkorban.
2023. ápr. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem találó
2023. ápr. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rövidebben úgy is feltehettem volna a kérdést, hogy aki béklyónak tekinti a barátságot, az mi a fenének barátkozik?
2023. ápr. 8. 01:46
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindegy? Ő nem akar veled mélyebb kapcsolatot, törődj bele. Nem fogod tudni kierőszakolni, hogy szeressen.
2023. ápr. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Olyan ember nincs,aki abszolút ne vágyna belsőségesebb viszonyra,egy kis ragaszkodásra.Az emberek gyakran hazudnak saját maguknak is.Több nőnél megfigyeltem,hogy önellentmondásban élnek.Itt valószínűleg az van,hogy vágyik társaságra,csak fél a mélyebb kapcsolatoktól.Ezért sem keresett,miközben te őt igen.Tehát van benne igazság,amit állít magáról,csak túloz.
2023. ápr. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
0%
Amíg nincs vele senki addig magányos.
2023. ápr. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek ellentmondásosak, sokszor túloznak.

Viszont nincs alapvető ellentmondás abban, hogy valaki társasági ember, ugyanakkor nem feltétlenül ragaszkodik konkrét emberekhez.

2023. ápr. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ertem a gondolkodásmódját az említett nőnek. Sok ember él hasonlóan. Nem is ertem ez neked miért ellentmondásos. Neki teljesen jo így hogy mindig lóg valakivel,elmegy erre arra de nincs semmi függés meg ha nincs kedve épp akkor nem megy és jól van ez így. Te nem erted meg hogy attól hogy emberileg kedvel valaki az nem feltétlen jelent többet egyszerű szimpatianal. Kedvel jo néha veled lógnia de ennyi. Nem akar mélyebb viszonyt
2023. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!