Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legfurább testrész,...

Mi volt a legfurább testrész, amit láttál?

Figyelt kérdés
Pl több ujja volt, vagy három mellbimbó, extra lábujjak stb...
2023. ápr. 8. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szájpadra nőtt fog.
2023. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%

Szaud-arábiában voltunk kirándulni,egyik téren nyilvános lefejezés és csonkítások.

Bárki megnézheti,ez a célja is.

2023. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Láttam olyan embert akinek olyan volt az orra mint egy labda.
2023. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Élőben saját magam. Volt egy időszak, mikor egyszerre volt tejfogam és bölcsességfogam. (nem volt alatta maradandó fog, szóval nem esett ki a tejfog felnőtt koromra sem, de végül kihúzattam)



Neten látottra nemigazán tudnék mondani "leg"-et, mert az a helyzet, hogy az ilyen születési rendellenességeket, örökletes betegségeket már 12 éves korom óta, ahogy lett internetem, külön kifejezetten kerestem.

De talán a kettős torzok (sziámi ikrek) azon változatát mondanám, mikor mindkét iker egyforma mértékben van kifejlődve, de éppen, hogy csak szét vannak válva. Mert bár hiába néznek ki úgy, hogy egy test/2 fej, a testfelek teljesen fel vannak osztva az ikrek közt. Szóval pl simán lehet az egyik hasa melegebb, mint a másiknak, hiába, hogy ránézésre csak ugyanazon has két különböző fele.

Szóval pont hogy nem az, hogy van valami, ami kinézetre fura, hanem épp ellenkezőleg, kinézetre normális, de mégse olyan mint általában.

2023. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Nagy lábfej nőnek.
2023. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

#3:

Nem egy bohócot láttál véletlenül? 😄

2023. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy 65 év körüli pasasnak irdatlanul hosszú, kanyargó körmei voltak. (Ilyet korábban csak a TV-ben láttam, de azok mind nők voltak.) A Déli pályaudvarnál ült a villamosmegállóban és először azt hittem, valami tekergő vackokat tart a kezében. Csak később vettem észre, hogy azok a körmei voltak. :)
2023. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kicsi f--szom...

Egyik haveromnak mindkét lábfején két-két ugyanazon lábujja össze volt nőve.

2023. ápr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam egy személyt akinek literálisa fojt az arca lehet hogy maszk votl de kinda creepy voltt
2023. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!