Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zuhanyzásnál milyen sorrendben...

Zuhanyzásnál milyen sorrendben mossátok meg a különböző testrészeiteket és utána milyen sorrendben törlitek meg azokat?

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 00:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem publikus, a sorrend nem igényel különösebb gondolkodást, az emberek ilyen téren nem fognak más véleménnyel szolgálni az adott téma kapcsán. ;)
2021. jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Zuhanyozásnál fentről haladok lefele a szappanozással.

Törölközésnél pedig fordítva.

2021. jún. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 Nem publikus LOL...

#2 Hogy lehet lentről felfelé törölközni, amikor a víz fentől lefelé folyik a testeden? :D

2021. jún. 1. 00:28
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Fentről lefelé haladok mindkét esetben.
2021. jún. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Mindig fentről lefelé mind a két esetben.
2021. jún. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Előszőr az egyik fejemet mosom meg aztán a másikat,majd a 3 jobb kezem,utánna pedig a 3 ball kezemet és a testem,ezek után a 10 lábamat és végül a két farkam.


Hxdfvcf/178

2021. jún. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
2 -es vagyok. Hát amikor kilépek a zuhanyzóból, számomra evidens hogy a lábamat törlöm meg először (hiszen nem vizes lábba szeretnék belelépni a papucsba). Aztán a nemi szervemet, utána karomat, majd a testemet.
2021. jún. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
4-es vagyok: Én a zuhanyzóban törülközök meg.
2021. jún. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem szoktam figyelni. De alapjában nem nagyon szeretek törölközni, úgyhogy elég sokszor leeresztem a vizet (kádban fürdök), és aztán addig olvasgatok még a kádban, amíg meg nem száradok.
2021. jún. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a lábam mosom meg előszőr, lábszár, intim rész, has, honalj, karok, nyak, hát. Törölközésnél felsőtest, majd utána kád szélére rakom a törölközőt, jobb lábammal rálépek, megtorlöm a lábfejem majd fentebb aztán kilépek a papucsba, ráülök a kád szélére, pontosabban a tölközőre, tehát egyik lábam a papucsban már megszáradva a másik még a kádban vizesen, majd ezután jön a másik lábam. Fürdésnél azért alulról kezdem, mert utána úgyis lecsapatom magam a végén, de a fő ok, hogy kevesebb ideig lesz vizes a hátam/felső testem ami mindig fázik nekem.
2021. jún. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!