Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az "ilyen" (khhm mulatozós)...

Az "ilyen" (khhm mulatozós) embereknek honnan van ennyi pénze luxus Mercikre/Porschékra/BMW-kre/aranynyakláncokra és full luxus életre?


2023. ápr. 8. 16:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

Szar, igénytelen zene, többmilliós megtekintés.


Ilyen "zenét" percek alatt ír az ember, ami a pénzről meg autóról szól.

Ha nincs ihlet, jöhet a tipikus üvöltés, vonyítás.


Szánalmas, és egyre többen vannak. :D

2023. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

Ja hitelek...


Egyszer egy ilyen vállalkozó cigány telefonbeszélgetését hallgattam végig. Építőipar, ott ült mellettünk.


Banktól keresték, az volt a lényeg, hogy elengedik a testvére tartozását, ha befizet 200 ezer Forintot. Még vissza is kérdezett, hogy "jól értettem testvérem, ti elengeditek a 2 milliós tartozást, ha befizetek 200 ezret? Igen uram. Akkor befizetem most". Fogta és utalta is telefonról az összeget.


Valami Nógrádi cigány tanya közepére vettek fel hitelt, a bank tisztában volt vele, hogy azt az ingatlant az életben nem fogják sem értékesíteni, sem kilakoltatni. Így inkább elengedték a tartozást.


Ha nem hallottam volna, nem hiszem el. Persze ha én nem fizetném a hitelem, repülnék azonnal.


Adót természetesen szintén nem fizette. Nem is értem ezeket. Ha az emberek után adózott volna, még mindig milliókat keresett volna havonta, de nekik minden kell. Egy munka mire lefutott 3x kellett új szerződést írnunk velük. Mert ugye tartozások meg NAV miatt az egyiket becsődöltette, csinált újat.


Később már nézték ki csinálja, akkor elkezdték a rokonságra írni a cégeket. Aztán már azt is nézte a NAV meg elkezdték büntetni az embereket.


A poén, hogy a NAV végül a mi cégünknek küldött büntetést, mert a vállalkozót nem érték el, mi pedig le kellett volna őket ellenőrizzük... Azóta nem dolgozunk velük.

2023. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
De még a sima telefonokkal is ezt csinálják. Látni náluk a legújabb csúcsmobilt, kihozzák részletre, fizetni meg természetesen nem szoktak. Aztán 1-2 hónap múlva csere. De már a száma sem él, új számról hív. Egyikhez volt már vagy 5-6 telefonszámom mire véget ért a projekt.
2023. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Természetesen onnan,hogy a napi 8 óra becsületes munka után még túlórát,hétvégéket is vállalnak sokszor.Vállalkozóként mindig rendesen befizetik az adót,nem csináltatnak kettős könyvelést,a hamis számla fogalmát hírből sem ismerik,sohasem kérnek előre pénzt,nemhogy még lelépjenek vele.
2023. ápr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%

Meglepő eredményre jutottak, amikor megvizsgálták, hogy miről lehet felismerni egy milliomost:

[link]

2023. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Itt Salgótarjánban ahogy láttam a gazdag romák többsége fémkereskedéssel és szórakozóhelyek üzemeltetésével fogalalkozik. Legalábbis ez a legális része, biztos megy a seftelés de kár lenne általánosítani hogy csak a c-k csinálják így. Azt felejtik el hogy előbb-utóbb bizony a szabadságukkal fizetnek ezért XD
2023. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Tegnap este megállt a ház előtt egy autó, fehér, alacsony, a hátulján ilyen gyorsító akármi. Még nem láttam ilyet az utakon, így utánanéztem. Rákerestem a neten: 2023-as Porsche 911. Alaphangon 64 millió forint.


Kiszállt belőle egy 33-35 körüli sportos testalkatú tetovált kopasz fazon.



Kik ezek? Hogy és honnan termelte ki ezeket ez az ország?!

2023. jún. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17.

M. Richárdot nézd meg. Már nem elég, de alvilági figura volt, rendőrségi, politikai kapcsolatokkal.


Így...

2023. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Sok esetben dobós cégekre bérlik a kocsikat :D
2023. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!