Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nincs a Facebookon az...

Aki nincs a Facebookon az antiszociális vagy van valami takargatnivalója?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 9. 14:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nekem sincs Facebookom. Nem vagyok antiszociális, egyszerűen van jobb dolgom.
2023. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sincs és nem is lesz. Nem látom semmi értelmét. Akinek érdekel az élete, az megosztja velem személyesen és viszont.
2023. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem akarja, hogy zuckiék még azt is tudják, mikor ment el kakálni és mennyire törölte ki. A te szavaiddal élve: "van valami takargatnivalója".
2023. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Szirty ***** válasza:
81%
Vagy csak nem akarja magára nyitni a foscsapot...
2023. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, annak élete van. Nekem is van facebookom, de péntek óta rá se néztem, itt van a messenger telefonon, aki akar, azon megtalál.
2023. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Eladásra tartok egy profilt. Nem látom több értelmét.


A szociális életet pedig nem pötyögve, posztolva kell megélni, élvezni.


Tizenévesen is így voltam ezzel és huszonévesen is ezt gondolom.

2023. ápr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nem közelező azt használni.
2023. ápr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sok ismerősöm/barátom, így nem érzem szükségesnek. Eddig sem volt sok lájkom
2023. ápr. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

És illetve semmi értelmeset nem látok.

Folyamatosan feldobja brazil szexuális, tiktokos vagy értelmetlen videókat. Nem néztem soha, de már unom, hogy nem tudom eltávolítani.

2023. ápr. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek antiszociálist és aszociálist is,akik fent vannak,képpel együtt.De ismerek nem egy nem antiszociálist/aszociálist,aki viszont nincs fent,mert eleve hülyeségnek tartják,és meg tudom érteni őket.Nekem személy szerint vannak aszociális hajlamaim,úgyhogy már nem vagyok rajta,egyrészt nem kell,hogy boldog-boldogtalan megtaláljon,rossz tapasztalatok miatt nem igazán vagyok oda az emberekért alapból,másrészt már nincs sok magamutogatási hajlamom sem,nekem elég volt anno az Iwiw,akkor az még érdekelt,fent voltam sokáig,képpel együtt.Fb-on egy ideig fent voltam,vannak érdekes tartalmak(meg sok szenny is)de nem tartom nagy számnak,tehát emiatt sem érdekel.
2023. ápr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!