Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Járnál olyan üzletbe vásárolni...

Járnál olyan üzletbe vásárolni ahol egy eladó van és aki nem udvarias vagy kötözködik vele azt emelt hangon kiossza de aki normális vele azzal tök jófej?

Figyelt kérdés
Nálunk ilyen a kisbolt és ennek ellenére sokan járnak oda nem is értem
2023. ápr. 11. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha jól az árai akkor járnék ebbe a kisboltban vásárolni.
2023. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Végre egy normális eladó, aki ember maradt. Nem enged meg mindent. Nem kell tisztelni szerencsére a vásárlót, csak azért mert a pénzt ő hagyja ott. Álljon is ki magáért. Naná, hogy járnék, sőt csak ilyenbe járnék. De ritka.
2023. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Belesavanyodott mar a munkajaba meg a sok buta kerdesbe es valaszba. Enyhen kiegett mar az ember. De ettol lehet,hogy jo fej,csak epp az eletben massal is kuzd. Vallalkozast vezetni sose egyszeru. Szerintem ha te kedves vagy,0 is az lesz egy ido utan. Sose adok az elso benyomasra,lehet,hogy epp rossz napja van. Mindenkinel elofordul neha. (Lehet csak nem tudja jol kifejezni magat ha beszelgetni akar) Ha az árakat veszem alapul akkor persze, a napombol 5-10 perc bevasarlas nem fog sokat elvenni. Addig meg ki lehet birni ha zavar. De kisboltossal jobb haverkodni hogy a frissebb arut adja pl.
2023. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Mivel én normális vagyok, így velem jófej lenne :D

Egyébként ha valami abból a boltból kell, vagy ott a legjobb, akkor nem érdekel, hogy milyen az eladó. Nem tud eltántorítani :)

2023. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Persze, én nem szoktam kötekedni, udvarias is vagyok, szóval nem lenne probléma
2023. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez a normális.
2023. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

"ennek ellenére sokan járnak oda nem is értem"

Írtad, hogy a rendes vásárlókkal az eladó is rendes. Aki meg bunkózik vele, azzal neki miért kéne jópofiznia? Szerintem érthető, hogy sokan szeretik a helyet..

2023. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

"ennek ellenére sokan járnak oda nem is értem"


Elég gáz, hogy a saját logikádat nem érted.

2023. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerinted mit kellene tennie, mi a helyes?
2023. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Megszabja a határokat ezzel, de közben normális is azzal, aki megérdemli.
2023. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!