Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy olyan...

Miért van az hogy olyan dolgokat kérdezek emberektől amit nem kellene? Nem tudom magamat mindig visszafogni magama, ez nagyon rossz tulajdonság szerinted?

Figyelt kérdés
2023. márc. 19. 08:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én nagyon kíváncsi ember vagyok mindenre!
2023. márc. 19. 08:25
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan embere válogatja, de én személy szerint nagyon nem bírnám ezt a tulajdonságod. :)
2023. márc. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl. milyen kérdéseket?
2023. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem idegesítő tulajdonság.
2023. márc. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2%

És miért vagy kíváncsi?

Én le tudom az ilyet rendezni. Veled nincs baj, azzal van ennek dolga, akit idegesít, de nem mer határt húzni?

2023. márc. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is idegesít. Egyébként gyakran azért van, mert csak figyelmet akar kicsikarni az ilyen ember, és más energiáját szipkázza.

De van olyan, aki egyszerűen nem tudja kontrollálni magát, pl. nem kérdez, csak kényszeresen mond, csinál valamit. Tudja, hogy rossz,de mégsem tudja megállni, vagy csak nagyon nehezen.

2023. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
? Helyett .
2023. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltak ilyen kollégáim. Vissza kellett fognom magam, hogy ne térdeljem állon őket.
2023. márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem azért fontos lenne tudni, hogy konkrétan milyen kérdésekről van szó, milyen körülmények közt, milyen emberekkel és mennyire tolod túl a kérdezést.

Mert pl., ha valaki érdeklődő (hátsó szándék nélkül) és tudja a határokat, nem viszi túlzásba a kérdezgetést, akkor rendben van (bár a konkrét kérdéstől is függ). De amint ezek nem teljesülnek, már más a helyzet.

Viszont, hogyha te magad is mondod, hogy nem tudod visszafogni magad, akkor az kevés önfegyelemre utal, és érdemes lenne erre jobban odafigyelni.

2023. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus falusi kotnyeles vénasszony szindróma. Kifejezetten irritáló
2023. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!