Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tetoválás, piercing, színes...

A tetoválás, piercing, színes haj nem lesz ciki idős korra?

Figyelt kérdés
Az utóbbin mondjuk könnyű változtatni, de a tetoválás az gyakorlatilag örökre megmarad. Most oké, hogy húszévesen nagyon menőnek számít magadra varratni a szerelmed vagy a kedvenc zenekarod nevét, de nem biztos, hogy 60 évesen is ugyanúgy fogsz erről gondolkodni. Én nem egy idősebb embertől hallottam, aki katonaságnál csináltatott, mert jó poénnak tűnt, hogy később megbánta.

2023. ápr. 11. 19:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
fiatalon is ciki
2023. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy! Szerintem tök menők!
2023. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A színes hajról eszembe jutott egyik kedvenc sztorim a nagymamámmal: ő azt tartotta cikinek, hogy őszül (hófehér lett a haja) ezért mindig visszafestette szőkére. Amikor a megszokott hajfestékének a gyártását leállították, ő egy másik termékkel próbálkozott, és haja szőke helyett világoslila színű lett... és lila hajjal járt, mert azt mondta, inkább, minthogy ősz legyen.
2023. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
Ismerek olyanokat, akik már 30 felett is megbánták. Olyan szimbólumokat tetováltattak magukra, amelyek ma már semmit nem jelentenek a számukra, de nem tudják leszedetni.
2023. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 tokimano válasza:
100%
59 éves vagyok. 54 évesen varrattam az első tetkómat. Azóta még négyet.Kicsit se tartom cikinek. Egy normálisan , sok esetben művészien felvarrt minta vagy bármilyen ábra éppen annyira vállalható mint egy fülbevaló vagy egy gyűrű. Nem mellesleg én nem másnak varrattam fel a testemre hanem magamnak. Azért mert tetszett és mindegyiknek meg is van az oka, jelentése. Hogy más mit gondol róla az meg sosem érdekelt. Persze azt aláírom hogy a régebbi , katonaságnál vagy éppen börtönben firkált, hozzá nem értő által csinált kontár tetoválást szívesen eltávolítanának sokan.
2023. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
A tetoválást is le lehet szedetni. A tetkók inkább csúnyává válnak egy idő után. Az élénk színes haj helyett meg sok másik egyszerű színt lehet festeni.
2023. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

aki katonaságnál csináltatott, mert jó poénnak tűnt, hogy később megbánta


Azoknak a formedvenyeknek nem sok kozuk van a tetovalasokhoz, azt nem nehez megbanni.


Viszont, normalis tetovalast, piercinget vagy hajat, csak a draga elmaradott kelet-europai mentalitasunk itel el. Nyugaton 100x jobban elfogadjak ezeket.

2023. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Egy tetkó, percing nélküli ember is megöregszik, szottyadt mazsola lesz. Mitől szebb a natúr mazsola a díszestől?

A tetkós szottyadt öreg menőbb. Egyedibb. Kitűnik az unalmas tömeggyártmányok közűl.

2023. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Metionin ***** válasza:
81%
Szerintem lehet azt idősen is esztétikusan viselni. Nekem a fülemben vannak csak piercingek, a hajam most sötétkék de ha teljesen megőszülnék, pasztell tengerkékre festeném, a tetkóim meg nem osztanak-szoroznak szerintem már egy 80-90 éves mammer szottyadt bőrén :D atommenő viktoriánus beütésű vén szotty akarok lenni fodros blúzokban és félhold olvasószemüveggel.
2023. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%

Annnnnnyira de annnnyira nem fog érdekelni. Nem csak engem hanem mást sem.

Csináltak kutatást hogy az 50-60 feletti személyek a társadalom számára már “láthatatlanok”, szóval nem akad meg rajta a szemed, nem időzöl annyit rajta. Mert már nem “fontos” neked szaporodás szempontjából legyen az nő vagy férfi. Szóval ha amúgyse lát majd senkise az utcán, majd látnak a családtagjaim, de nekik meg nem mindegy hogy mi van rajtam? Azért szeretnek amilyen vagyok.

2023. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!