Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha van 2 egyforma átlaglány,...

Ha van 2 egyforma átlaglány, az egyik nem szűk farmerben, sima kabátban, másik tűzpiros leggingsben, kinai fehér sportcipő, rövis lakk kinai kabátban, az utóbbinak mi az üzenete magáról a társadalom felé?

Figyelt kérdés

Mit gondolsz hiszel az utóbbiról első blikkre?

(Aki semmit, az ne írjon)

Vagy a kettő közt mi a különbség? A farmeros meg leggingses közt ránézésre?



#kínai cuccok #piros legging
2023. ápr. 13. 07:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%
Igen, ez meg a másik gond a társadalomban. Hogy csak fekete vagy fehér van neked is a gondolkodásmódodban. Ha nem olyan ruha, ami neked, másoknak tetszik, akkor már csak a meztelenség a másik opció. Nagyon gáz.
2023. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De nem annak a véleménye érdekel aki hordja hanem másoknak hogy csapódik le.
2023. ápr. 13. 12:25
 13/17 anonim ***** válasza:
27%
ki nem szrja le hogy ki hord legginget és ki farmert... nyugodjál lefele kérdező, és keress magadnak valami elfoglaltságot, ahelyett hogy mások öltözékét fikáznád...
2023. ápr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem nagyon szokott érdekelni, mit vesznek fel mások. Max ha valami olyan ami nekem nagyon nem tetszik, akkor mosolygok magamban egy jót rajta, de ennyi. Biztos pont ugyanúgy van olyan, aki szerint az én stílusom ízlésficamos, ez van, mind más emberek vagyunk.
2023. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha kínai akkor az hogy valószínűleg nincs sok pénze
2023. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14%
Alapvetően a leggings az nem nadrág és aki úgy hordja, az elég ostoba szegény... A leggings az egy vastagabb lábfej nélküli harisnya, ha annak megfelelően hordja, akkor okés, de ha nem, akkor baromi ízléstelen és ez messziről ordít róla !
2023. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

A leggings nem nadrág hanem vastagabb fehérnemű! Ez közszeméremsértés! Ha bezzeg egy fiú/férfi flangálna abban, az rögvest ráb...na!

A belem kifordul tőle (akkor is ha egyébjént jó alakú lány viseli) mert nem vagyok kíváncsi minden p.csa/p.na redődre! Innentől, hogy a cucc milyen színű és mi van felül meg honnan származik, már nem is releváns....

márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!