Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vagy szerinted...

Miért nem vagy szerinted magányos?

Figyelt kérdés

Mit szoktál csinálni szabadidődben?


Miót nem vagy magányos és mi lehet az oka?


Mennyi idős vagy?



2023. ápr. 13. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

-játszok néha elmegyek ide-oda inni ,beszélgetni stb (bár nincs sok barátom erre van még kapacitás) filmezek stb teljesen átlagos dolgok max néha betépek de utána 3 napig depi van.


-Azért nem vagyok magányos mert az eddigi összes kapcsolatom szar volt..kéne valaki persze, de már lassan a mesékben sincs olyan…szóval még egy szar nem kell..érzelmileg is kivagyok égve talán azért sem.

-30 éves vagyok

2023. ápr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
35 évesen mindig van körülöttem valaki. Család, gyerekek, szerető feleség. Szabadidőmben elfoglalom magam.
2023. ápr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem vagyok magányos, mert rájöttem, hogy nem attól függ, hogy jól érzem-e magam, hogy egyedül vagyok-e vagy sem. Egy csomó borzasztó párkapcsolat van. Én inkább vagyok egyedül, mint hogy valaki mindig piszkáljon, veszekedjen velem vagy bántson. Van családom, van egy-két barátom. Velük szoktunk időnként programot csinálni.

Dolgozom, utána elintézem, amit kell, otthon is megcsinálom, amit kell. Így nem sok idő marad egy nap. Hétvégén jobban van időm. Akkor pihenek, olvasok, filmezek, sportolok. Vagy ha van vmi program, az is hétvégén szokott lenni.

Talán iskolás koromban éreztem magam magányosnak időnként, ha nem volt semmi program. Pedig akkor sokkal több barátom, ismerősöm volt, akikkel tartottam a kapcsolatot és sokkal több mindent csináltam. De akkor arra volt igényem. Nem volt semmi dolgom, csak a suli, így sok szabadidőm volt, sokkal több programra volt igényem, mint most.

36 vagyok

2023. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Mert szeretek egyedül lenni, nem igénylem egyáltalán az emberek társaságát. A párom társasága bőven elég.
2023. ápr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy több időt töltsek el emberekkel. Nem férne bele, igazából nem is kívánom.
2023. ápr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Tanulok

Hobbizok

Tervezgetek

Tesómat vagy szüleimet felhívom ha épp olyan kedvem van

A macskámmal összebújva alszunk :D


Párt most nem akarok, 1-2 barát jól jönne majd, mert azokat az exem vitte :D

2023. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehernek érzem a többi embert. Még nem éreztem soha magányosnak magam, pedig régóta egyedül vagyok.
2023. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem vagy szerinted magányos?

- Sok inger ér, sok ember vesz körül, akikkel jól érzem magam. Nagyon jó barátaim vannak, szerető családom, boldog párkapcsolatom.


Mit szoktál csinálni szabadidődben?

- sport, zene, szociális élet, pihenés, tanulás


Miót nem vagy magányos és mi lehet az oka?

- Soha nem voltam magányos. Gyerekkorom óta vannak barátaim, szerető családom.


Mennyi idős vagy?

- 21 éves vagyok

2023. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

30 körül éreztem úgy, hogy hiába minden nem kellek senkinek igazán akit én is szeretnék.

Aztán volt még olyan kapcsolatom, hogy társasmagánynak éreztem teljesen.

Azóta tudom, hogy mindennki egyedül van. Hiába látod az embereket pillanatokra boldognak, vidámnak, ölelkezőnek. Ez illékony dolog és várja őket a sötét legbelsőbbmagány.

2023. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem vagyok magányos, mert nem érzem magam magányosnak. Ennek semmi köze sincs ahhoz, hogy vesznek-e körül emberek vagy nem.
2023. ápr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!