Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek, ha egy férfi 180...

Szerintetek, ha egy férfi 180 cm, akkor a vele kb. egy magas (csak kicsivel alacsonyabb) lánynak lehet ezzel baja vagy bejöhet neki így is?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok a témában esetleg?

máj. 23. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Nem.
máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem önmagában a testmagasságon fog múlni egy párkapcsolat.

173 vagyok és 2x volt nálam magasabb csajom és a kutyát nem érdekelte.

máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1


Nem lenne baja vele, vagy nem jöhet be neki?

Költői kérdés, ne válaszolj

máj. 23. 21:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A nők túl nyomó többsége azt mondja, hogy a pasi legyen magasabb nála, de minimum egy magas.
máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, 179 cm. Tetszik az, ha magasabb nálam egy pasi, de ha nem lényegesen kisebb, mint én, az már jó. Nem ez a fő szempont.
máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Ha van elég pénzed akkor nem számít, 150 centi is lehetsz, lásd Jákob Zoltán.

Nem tudom mennyi időnek kell eltelnie, amíg rájönnek végre az emberek, hogy nem számít a magasság, testalkat, ész, humorérzék stb., semmi. 95% pénz, maradék 5% meg a jóképű, macsó kisugárzás. Ennyi kell, nem több és nem kevesebb.

máj. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

6.

Ez azért nem biztos hogy így van.

Ma a külső lett a legfontosabb. Ha jól nézel ki, tehát nőként szép vagy és csinos, férfiként meg jóképű, jó testalkatú, akkor ez 80-90%-ot dob a társkeresésen.

Ma ez a fontos, minden csak ezután jön. Mondtad a Jákob Zolit. Igen. Ő pont erre jó példa.

Mindegy milyen vagyona van, nem igazán kimondottan jóképű, sármos, és ezért nincs igazán sikere.

Ha gyári munkás lenne, de jóképű dögös 185 centis macsó, akkor semmi gondja nem lenne nő ügyben.

Ma minden a külsőről szól. Főleg a férfiaknál.

Rengeteg most a férfi, óriási a választék.

Ezért nyilván a legjobban kinézők jutnak sikerre.

Sok most a magányos férfi, és egyre több lessz. Dicsőségnek fog számítani az, ha ma egy férfi mellett van nő, mert annyira nehéz lett velük ismerkedni.

Csak a tökéletes, hibátlan férfiaknak van esélyük.

50+-os ffi.

máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Csak a tökéletes, hibátlan férfiaknak van esélyük tökéletes, hibátlan nőre! A baj az, hogy sokan nem saját szintjükön keresnek és persze, hogy egyedül maradnak. De vannak igényes normális nem mű nők, akik azért számít a belső is. De a humor és a magasság az mindenképpen fontos. Világ életembe csóró voltam, de ez a két adottság mindig meg volt és mindig volt akinek ez bejött.
máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Emberfüggő. Ismerek olyan lányt, nőt, aki csakis nála magasabb sráccal hajlandó randizni, ahogy olyanokat is, akiket nem érdekel ez a téma, nem foglalkoznak vele.

Nem tudom, épp mennyire számítok magasnak a 176 centimmel, de nekem is az tetszik igazán, ha/amikor a srác magasabb nálam. Viszont az még így is fontosabb, hogy milyen a személyisége, mennyire lehet vele jókat beszélgetni, mennyire jó társaság. Nézhet ki nagyon jól, lehet nálam kellemesen magasabb, ha beszélgetésnél pár szavas válaszok vannak, nem tudja azt fenntartani. Ennek így akkor úgysem lesz jövője..

máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Párom nagynénje kb 175 cm, a férje 180, tizenéve házasok, a nő simán hord mellette magassarkút is. De ismerek olyan párt is, ahol elég nagy különbség van a csaj javára, mégis ők is együtt vannak évek óta.

Én megpróbálkoznék a helyedben.

máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!