Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért alapoznak sokan az...

Miért alapoznak sokan az örökségre?

Figyelt kérdés
Sok fiatal mondja, hogy majd örököl. Ez egy életcél?
2023. ápr. 13. 14:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Kegyetlen de magyar viszonylatban mi másra számíthatna valaki. Ahol a fidesz háromszorosára emelte az ingatlan árakat, hogy utánna gyerekkel zsarolhassa az embereket.
2023. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én se "alapozok" a majdani örökségemre, pedig elég jelentős lesz, nem kevés ingatlannal. De megmondom őszintén, egyáltalán nem érdekel a pénz, és sokkal jobban szeretem az utolsó életben lévő szülőmet annál, mintsem hogy a halálában reménykedjek. Ha semmit nem örökölnék, akkor is eléldegélnék a mostani helyzetemben.

Elég rossz volt, hogy néha irigykedtek mások rám emiatt, mintha én tehetnék róla, hogy a felmenőim jól csinálták a dolgokat. Pedig soha nem kérkedtem vele, sőt, igyekeztem elhallgatni, amíg lehetett.

2023. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#22 : Tehát akinek nincs sok ingatlanja, az nem csinálta jól a dolgokat?
2023. ápr. 18. 06:05
 24/24 anonim ***** válasza:

23: Az én állításomból ez nem következik. Ha azt mondom, hogy minden drogbáró milliomos, az nem jelenti azt, hogy minden milliomos drogbáró.


Van, akinek nincs sok ingatlanja, sőt, egy se, de ettől még jó életet él, vagy hasznos tagja a társadalomnak, örömet okoz a létezése valamilyen formában.

2023. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!