Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Facebookon sokan csak azért...

Facebookon sokan csak azért köszöntenek fel születésnapon, hogy más is lássa?

Figyelt kérdés

Direkt kipróbáltam. Tavaly engedélyeztem, hogy bárki írhasson az idővonalamra és bárki láthassa mit írnak, és így 100-nál is többen köszöntöttek fel "nyilvánosan".

Idén csak azt engedélyeztem, hogy privát üzenetet lehessen küldeni. 5-en írtak összesen a szülinapomra. :D


2023. márc. 22. 06:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%

Komolyan, neked ilyenekre van időd? 🤦

Csak sajnálni tudlak, hogy a drága idődet ilyen baromságok kitalalásával foglalkozol.

2023. márc. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Sőt, ha kikapcsolódás a születésnapod mutatását, az az 5 se fog már.
2023. márc. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. Komolyan, neked ilyenekre van időd? 🤦 Elolvasol egy kérdést Gyk-n, és ahelyett, hogy válaszolnák, a kérdezőt fikázod?


Csak sajnálni tudlak, hogy a drága idődet ilyen baromságok kitalálásával töltöd...

2023. márc. 22. 06:50
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Hülye kérdésre most te komoly és értelmes választ vársz? 👏🤣
2023. márc. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem már réges rég úgy van beállítva, hogy ne mutassa a szülinapomat. Nem is ír senki, mert nem is tudják, mikor van. Nem titkolom, ha valaki rákérdez, de a csalálon kívül senkinek sem olyan fontos, hogy megjegyezze. Na most, innentől fogva nem is kell, hogy írjanak.
2023. márc. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Na. A többség egyáltalán nem tudja, hogy mikor van a születésnapod.

Amikor privátra állítottad, akkor csak azok küldtek, akiknél be van állítva, h jelezze, ha van valakinek, vagy tudja fejből.


Amikor nyilvánosra állítottad, azért küldtek többen, mert a facebook feldobta a többieknek, hogy ennyi meg annyi ember írt már neked születésnapod alkalmából, és írjon ő is. Így nyilván sokkal több emberhez eljut, hogy születésnapod van.

2023. márc. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a legtöbb embernek ez csak megszokás. Én kikapcsoltam a születésnapom láthatóságát. Most már idegenek is felköszöntöttek akkor, amikor nincs születésnapom, mert összekevertek egy névrokonommal. :-D Egyébként én el szoktam felejteni az ilyen alkalmakat, és kellemetlen, ha felköszönt valaki, mert mutatja neki a facebook, de én elfelejtem őt felköszönteni viszont. Csak a szűk családét tudom, de nekik ajándékkal is készülök. Egy nagynéném van, aki nagyon jó az ilyen születésnapokban, névnapokban.
2023. márc. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Privát üzenetet írni személyesebb. Azt csak annak írnak, aki legalább egy kicsit fontos. Ezért írtak kevesebben.
2023. márc. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

6. Kevered.

Ugyanúgy nyilvános a születésnapom, látja mindenki aznap, csak nem azt írja nekik, hogy "írj az idővonalára", hanem hogy "küldj neki üzenetet".

2023. márc. 22. 07:47
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Sok ember csak azért ír felköszöntéseket, mert a Facebook feldobta, és ír egy boldog szülinapot és kész-
2023. márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!