Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, mit tennétek, ha egy...

Férfiak, mit tennétek, ha egy évre nővé változnátok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 13. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon megijednék, és az éves kiadásaim igen nagy részét kellene pszichológusra fordítanom.
2023. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Egy évig homoszexuális lennék:)
2023. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Megtapasztalnám milyen az ha az embernek van esélye párkapcsolatra.
2023. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Inkább nem köszönöm…drágább lenne az élet nekem. Már az is idegesítene hogy tisztasági betét kell 2547 kence fice f..om tudja még mi..1 hétig nem bírnám ki.
2023. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
3: És egy férfival szeretnél kapcsolatot nőként? Mert akkor a férfiaknak is ugyanannyi esélyük van. Azért nagyrészt még mindig egy nő és egy férfi alkot párt. Vagyis ugyanannyi nő van kapcsolatban, mint férfi.
2023. ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Szét**szatnám magam. Egy évre kimennék dubaiba összeszednék annyi pénzt, hogy az életemben több problémám nem lenne vele.
2023. ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%

Szülnék egy gyereket magamnak. Az apa nem számít, nem avatnám be. Könnyű volna, mert nőként bárki lefekszik velem, tinderen 10 perc se kéne és kezdődhetne a baba projekt.

Onlyfansen keresnék még pénzt szerintem, amíg megtehetem. Sokakat érdekelnek a terhes bulák is szerintem. Dolgozni biztos nem dolgoznék, onlyfansből folyna be elég. Nőként amúgy is minek dolgozni? Mondanám, hogy valaki majd úgyis eltart, de az egy év véget ér sajnos.

2023. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%

#6

Én inkább az OF-re töltenék képeket, videókat, használt bugyi árulása stb. De hogy pasival együtt legyek az kizárt. Most oké, hogy nő lennék biológiailag varázsütésre 1 évig, de attól saját tudatomnál lennék. Mivel én nem találom vonzónak a férfiakat, hiába lenne más a testem, attól még nem állnék bele olyanba. Ha neked vannak alapból ilyen hajlamaid, akkor nem kellene feltétlenül az se, hogy nő legyél.


De tényleg a tartalom gyárás az nem esne nehezére az embernek, pár kép, pár videó, meg valami olyanba is gondolkozni, hogy 1 év után hogy lesz ebből tiszta pénz, hiszen azt az adóhatóság felé igazolni is kéne. Szóval nem ártana esetleg valami kriptovalutás megoldás sem. Hogy kevésbé lehessen rájönni, hogy mi is volt ez. Az így megkeresett esetleg milliárdos nagyságrendű összeget 1 év után meg akkor legálisan használhatnám bármire.

2023. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%

#8

Amit írtam + az of mehet egyszerre a 2 nem zárja ki egymást. B*zi nem vagyok, de ha nővé változnék simán elviselném 1-2 drog hatására tuti.

Mosni meg a legkönnyebb mo.-n (csak nézz szét ebben az országban simán rá lehet jönni).. ennyi pénzből csinálsz 1-2 olyan helyet ahol tisztára mosod 4-5 év alatt. Ennyi időt meg csak kibírsz pár száz milláért nemde?:D

2023. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Megszednem magam onlyfansen 😀
2023. ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!