Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha egy sikeres,...

Lányok, ha egy sikeres, gazdag, helyes, tisztességes fiút kapnátok a sorstól ajándékba, aki szeretne bennetek megváltoztatni pár dolgok, változnátok érte?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:

ha csak apróságokat, igen

ha viszont meg akarna változtatni, nem

2013. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2013. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha kompromisszumról van szó, az jöhet. De alapvetően úgy sem tudna megváltoztatni és nem is lenne szimpatikus, hisz akkor nem fogad el.
2013. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És, hogyha rájöttök arra, hogy azaz életfelfogás, értékrendszer a jó, amiszerint ő él (ettől lett az, aki), akkor sem változnátok érte?
2013. dec. 27. 22:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondj példát miben kellene változni.
2013. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hogyha okos is, tényleg szeret és úgy gondolom, hogy igaza van abban, amiben változnom kellene, akkor igen. de csak ebben az esetben.. ha összegyűjtene pár humbug dolgot, csak hogy olyanra formáljon, ami neki tetszik, akkor felejtős

abból, amilyen én vagyok nem engedek, legyen az a fiú akármilyen sikeres, meg gazdag ésatöbbi...

2013. dec. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, erkölcsi értékekre gondolok, amiknek köszönheti jelenlegi énjét, társadalmi pozícióját.
2013. dec. 27. 23:09
 8/10 anonim ***** válasza:

#6. vagyok


Értem. Nos, az erkölcsi- és más értékrendemmel sem volt eddig semmilyen gondja a fiúknak, tehát kétlem, hogy ilyesmiben változtatni szeretne rajtam akárki is, de ha mégis vannak kétségei e kérdést illetően, akkor meghallgatnám és kíváncsian állnék elébe a dolognak. :) Ha valósnak ítélném meg az aggályait, fontolóra is venném. De csak akkor.

2013. dec. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a válaszod! Logikus.
2013. dec. 27. 23:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Na! Megváltozott?
2016. dec. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!