Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek előfordult már olyan,...

Veletek előfordult már olyan, hogy meg nem történt dolog miatt idegesítettétek fel magatokat?

Figyelt kérdés

Néha elképzelek jeleneteket, amik nem történtek meg, de akár meg is történhettek volna, jellemzően én és az ismerőseim vagyunk a főszereplői. A történetek lényege az, hogy valami igazságtalanság történik velem vagy az ismerőseimmel, ezért aztán ki kell állnunk magunkért. Gondolom az lehet a gyökere ennek, hogy a való életben nem szívesen konfrontálódok, ezért inkább a fejemben képzelem el, hogy bizonyos helyzetekben mit hogyan kellett volna mondani.

Viszont néha ezeken a kis elképzelt jeleneteken, amik nem is történtek meg, képes vagyok annyira felhúzni magam, hogy aztán egész nap ideges leszek, frusztrált és szomorú. Szerintem ez nem igazán normális... Veletek előfordult már ilyen?



2023. ápr. 13. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is át szoktam menni elég sokszor őnkínzásba..nem ilyen dolgok miatt, sokszor érzem azt hogy utálnak, egyedül hagynak meg saját magamnak csinálom én is a feszültséget…néha rám jön az 5 perc full hülyeségeket csinálok amiket 3 napig bánok…szóval nyugi
2023. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyenre nekem már nincs időm:) A megtörtént és a jövő beli nekem tervezett dolgok érdekelnek-egy bizonyos pontig.Aztán rendszerint ISten kezébe helyezem a dolgokat. Régen is így tettem, most is így teszek.
2023. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. És nem, valóban nem normális hogy kiakadsz a saját fantaziálásodon.
2023. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, én a végül meg nem történt randi miatt lettem nagyon pipa...
2023. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tulzás az egésznapos idegeség, de az emberek kb ilyenek. Filmek könyvek, hirek is hatnak rájuk érzelmileg, és egy elképzelt történet is. Ugy általában az emberek a saját gondolataik élményeik felidézésétől is elszomorodhatnak.
2023. ápr. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ő nem elszomorodik, hanem dühöng az elképzelt sérelmein.
2023. ápr. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A leírásban szereplő dolog egész sokszor megesett velem is, úgy tavaly év végéig, bár néha most is becsúszik. Elég rossz szokásom volt.

Az viszont még a mai napig jelen van, egész aktívan, hogy múltbéli, megtörtént dolgok "mi lett volna, ha" folytatásain agyalok, de olyanokon, amiknek nem túl pozitív a végkimenetele. Vagy épp olyanon, ami megtörténhetne, van is rá esély, de megint csak nem a pozitívabb oldalról.

2023. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!