Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik az önzőbb dolog?...

Melyik az önzőbb dolog? Megölni magadat vagy gyereket szülni?

Figyelt kérdés
Szerintem a szülés, de kiváncsi vagyok a véleményetekre. Ti örültök, hogy megszülettetek, annak ellenére, hogy nem volt választásotok róla? :)

2023. ápr. 4. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy értelmetlen kérdés.
2023. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Már hogyne örülnék. Ezt legalább érzékelni tudom, vagy akár élvezni is.

A nemlétet kevésbé.

2023. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
#3 Nem lusta vagyok, szimplán a kérdés értelmetlen. Hiszen mint ahogy magad is leírod, mindkettő dolog önző. Innentől meg értelmetlen azon versengeni, hogy két szar közül melyik szar a nagyobb szar.
2023. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Metionin ***** válasza:
59%
Gyereket szülni. Amit magaddal csinálsz, az igazából a te magánügyed, téged érint. Ha gyereket csinálsz, akkor létrehozol egy másik személyt csak azért, mert te akartad (jobb esetben) és akkor már nem csak téged érint a dolog, hanem minimum a személyt is, akit létrehoztál, egyben őt is halálra ítélted, mert ugye az élet véges.
2023. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Ez megint az az agyament kérdező, aki szerint bűn gyereket hozni a világra, mert a magzat nem dönthet róla, hogy akar e élni. Mindezzel persze azt próbálja illusztrálni, hogy az ő élete mekkora xar és rohadjon meg az összes ember, aki valaha is szaporodott. :D
2023. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Én továbbra is azt mondom, kontextusából kiemelve értelmezhetetlen mindkettő.


Részemről például nem mindegy, hogy arról van szó, hogy valaki a putriba és nincstelenségbe lefial 3-4 gyereket, csak mert szeret dugni. Arra lehet mondani, hogy önzőség.


Vagy nem mindegy, hogy egy felnőtt ember 20-30-40 évesen képtelen vállalni a felelősséget a saját életéért és a szüleit hibáztatja azért, mert megszületett.

2023. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%
Abortusz nem lehet?
2023. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

A gyerekszülés. Világra hozol valakit aki tőled függ, és rajtad múlik mi lesz belőle. Becsületes dolgozó ember. Hogy Ügyvéd, orvos, pénztáros, parkolóőr, rendőr, nővér, építőmunkás, kalauz, bolti eladó, az mindegy, mind hasznos tagjai a társadalomnak. De lehet hogy az utcán kéregető élősködő alkoholista, netán állatkólínzó, vagy sorozatgyilkos válik belőle. Sok sok szörnyű ember volt és van a világon akiknek nem lett volna szabad megszületni. A gyerek vállalásával lehet hogy másoknak is ártasz, attól függ kit nevelsz belőle és hogyan.

Ha megölöd magad, azzal viszont csak a saját életednek vetsz véget, az a te dolgod, de nem ártasz vele senkinek.

2023. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
A 20.53as és a 23.43as gyanúsan egyetért a kérdezővel és hasonló a stílusa is... Talán magának válaszolgat itt valaki? :D
2023. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

10. Túl élénk a fantáziád🤣

9. Vagyok.23.43. Nem olvastam végig a válaszokat, se a kérdező kifejtését, csak válaszoltam a kérdésre.

Mi a probléma? Tilos a hozzászólóknak egyetérteni vagy mi?

2023. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!