Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy a kéregető...

Mit csináljak, hogy a kéregetők ne engem pécézzenek ki?

Figyelt kérdés

Alig van olyan hetem mikor ne találna meg valami ingyenélő kéregető. Ráadásul a legidiótább pillanatokban képesek megtalálni, legutóbb például az egyik geoládát helyeztem vissza a helyére mikor 2 roma kiscsaj talált meg (az egyikük pénzt, a másikuk cigit akart kunyizni), pedig szétnéztem tiszta-e a terep... Vaaaagy például pont Pokémon Go-zás közben találnak meg, nem is egyszer, mikor pont sietek A-ból B-be event miatt. De munkába/barátokkal való találkozóra való sietségemben is képesek megtalálni.

Aztán nem győzöm lekoptatni ezeket a barmokat, hogy nekem sincs pénzem vagy épp csak bankkártyával tudnék aprót adni.



2023. ápr. 16. 16:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg se kell hallani őket, csak menj tovább.
2023. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Vedd elő a gyilkos tekinteted.
2023. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A tuti módszer: mintha nem látnád-hallanád őket továbbmész.

Vagy ha tudsz valamilyen idegen nyelvet akkor azon szólalsz meg, megvonod a vállad és elmész. De inkább az elsőt használd, az mindig beválik.

2023. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor külföldinek tettetem magam
2023. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit megtalálnak szinte.. rossz ómen, ha egyszer adsz az egyiknek, mert onnantól mindig. Mármint most arra gondolok, hogy van egy környék és van ott egy "törzskéregető" aki sokat tanyázik arra.. na van amelyiknek, ha egyszer adsz akkor minden alkalommal megtalál. Engem legutóbb csütörtökön találtak meg, de ahogy én elhajtottam, onnantól másik 5 embert is megtalált.


Olyat küldtem el aki rendszeresen csinálja, tehát nála ez ilyen mindennapos dolog.

2023. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
hüllőtekintettel rábámul, elfordul, szó nélkül tovább megy. ott a hiba hogy beszélsz hozzájuk meg próbálsz érveket hozni, mintha emberrel beszélnél. nem kell.
2023. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nagyon vissza akarok valamit szólni akkor még a mondandója legelején a szavába vágba közlöm vele, hogy elfogyott. Legutóbb visszakérdezett az utcai ork, hogy mi fogyott el? Mondom neki: amit kérni akart. Mondjuk utána szerencsére gyors léptekkel távoztam, pár másodperc előnyt kaptam mire leesett neki, utána elkezdett üvölteni mint a sakál, milyen szemét vagyok meg hasonlók. Szóval ez nem egy jó megoldás, ha lassabb vagyok lehet hogy meg is vert volna, inkább a meg sem hallást használd.
2023. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
7-es ezek nem mernek verekedni, csak ahhoz van pofájuk, hogy tarháljanak, amúgy gyávák. Aki meg még a koldusmaffiának dolgozik, az a "munkáltatóival" együtt igazi szemétláda.
2023. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A többség tényleg nem agresszív, de ez az volt. Lehet hogy volt benne valami gyorsító, annyit nem "beszélgettünk". Sok éve egy kéregető nő is volt ilyen, jött utánam üvöltve-átkozódva, meg rázta az öklét (szintén az "elfogyott"-ra reagált így).
2023. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Akkor meg felrúgod azt' kész.
2023. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!