Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vagytok valakinek a legfontosa...

Vagytok valakinek a legfontosabbak? Ha nem, lenne rá igény?

Figyelt kérdés
Természetesen magamról írtam. Én nem, pedig szeretnék. Ettől a helyzettől szenvedek.
2023. ápr. 16. 21:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Ilyen közhelyeket is nyugodtan írhattok, hogy "magadnak legyél a legfontosabb", meg "legyél annyira teljes ember, hogy ne mástól várd a boldogságot".
2023. ápr. 16. 21:10
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Most jelenleg vagyok Valakinek KIEMELTEN(!) fontos az életében. Ettől pedig elégedettebb és boldogabb vagyok! :)
2023. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos igen. Húgomnak és anyámnak. Nem szeretnék fontos lenni senkinek, mert nem halhatok így meg. Szükségük van rám, sajnos.
2023. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem, igazából szerintem igazán fontos senkinek sem vagyok. Még csak nagyon fontos kategória sem.
2023. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem (ill. tudtommal) igen, de nyilván ebben nem lehetek teljesen biztos. Nem is gondolok erre, mert igazából nem szeretnék az lenni egy embernek sem, túl sok felelősséggel jár.
2023. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Több embernek is. De ahogy telik az idő a felelőség már nehézzé válik, mint pár évtizede.Néha én szeretnék az ő helyükbe lenni, de még nincs itt az ideje.
2023. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
A gyerekemnek az vagyok (még).
2023. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szüleimnek, és ezzel ki is fújt a lista. Ezért is nagyon hálás vagyok, nem szeretnék félreértést, csak közben annyira jó lenne, ha rajtuk kívül lenne még ilyen ember.
2023. máj. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!