Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van igény arra, hogy...

Miért van igény arra, hogy celebek szülését vagy temetését nézzék az emberek, miért forgatnak erről?

Figyelt kérdés

Feldobott a Face ma egy cikket, amiben elvileg a Berki Krisztián temetéséről készült felvételt lehet megnézni.


Bmeg, a család ezt tényleg normálisnak tartja, hogy médiumok odamennek és járnak a kamerák a temetésen, mintha valami filmforgatás lenne, komolyan még ebből is képesek műsort csinálni, hogy meghalt valakijük?


És van, aki ezeket nézi?



2022. máj. 27. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ők voltak azok, akik Berki Mazsi szülését élő egyenesben közvetítették azoknak, akik befizettek rá.

Bezsebeltek úgy tudom 15milliót.

Ráadásul nem is élő, vágott anyag volt.

És Te csodálkozol?

Én se nézek ilyeneket, mondhatnád, honnan tudom.

Abból a tetves reklám szalagcimekből amelyek az általam kívánt oldal előtt jelennek meg.

2022. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint, mert ha nem lenne rá igény, akkor nem néznék.

Volt a youtuber, Molnár Krisztián. Mentségére szóljon, hogy egyértelműen mentálisan sérült a srác. A szüleit, és a "barátait" azért megrángattam volna, hogy az egészségét kockáztatva akarnak felszínen maradni, mert már azért fizettek a "rajongók", hogy tudjon piát venni (cukorbeteg), hogy végig tudják nézni, hogy állati szintre issza magát.

Szerencsére kikopott a köztudatból.

2022. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát...vannak emberek, akiknek szívesen végignézném a temetését...
2022. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De én ezt el sem tudom képzelni, hogy meghal pl. a férjem, és ilyen műsort csináljak a temetéséből, szerintem ez olyan méltatlan és proli... Vagy fizetnek nekik érte, aztán akkor mindegy?
2022. máj. 27. 14:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nulla alatt van az intelligencia szintjük
2022. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gépesítették a pletykát. Mivel a falubéliekkel, szomszédainkkal nincs kapcsolatunk, ugyanolyan szintű híreket központosítva veszünk magunkhoz.
2022. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"De én ezt el sem tudom képzelni, hogy meghal pl. a férjem, és ilyen műsort csináljak a temetéséből, szerintem ez olyan méltatlan és proli"


Kb az egész család méltatlan és proli, akik pénzért bármire képesek. Ezek után nem kell az ilyenen csodálkozni. Akinek pedig erre van igénye, annak siralmasan lapos és szürke élete lehet.

2022. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát a temetésen videózni elég beteg dolog. Amikor egy temetéen a rokonom elkezdte fényképezni a megjelenteket, akkor is eltátottam a számat, hát akkor milyen a reakcióm ha azt látom, hogy videóelvétel készül egy celeb temetéséről.


A temetés nem a kamerának való.


(Egyetlen egyszer fogadtam csak el a temetésen készült képet, az Judith Barsi temetése volt ahol a színészmunkatársai viszik a koporsóját. Egyrészt nagyon megindító kép, másrészt meg én a függője vagyok Judith Barsi ügyének.)

2022. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Volt egy temetés, amikor egész Közép-Európa zokogott… a megkönnyebbüléstől.

Sztáliné.

2022. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Addig sem kell gondolkodni.
2022. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!