Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt eddig a legrosszabb...

Mi volt eddig a legrosszabb élethelyzet, amiben nagyon kellett kakilnotok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 17. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bevásárlás közepén voltam, ott kellett hagynom mindent az üzlet közepén. Egy másodperce múlott, hogy időben értem haza.
2023. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biciklizés közben. Alig vártam, hogy hazaérjek, és megkönnyebbüljek.:D
2023. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
#1 Utána csak visszamentél a cuccaidért nem?:D
2023. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

4!

Vissza hát. A kocsi félre volt tolva az infó pulthoz. Ismernek az üzletben, biztosak voltak benne, hogy visszamegyek

2023. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
5-ös buszon rámjött a hasmars. Keletiig kellett elmennem, aztán onnan még a 4-es metróval a Szent Gellért térig. A metrón már hálaimát rebegtem, hogy jajistenemmenjmenjmenjélmár, végre Gellért térnél leszállás, onnan még el kellett jutni a Műegyetem könyvtárába. Lóhalálában rontottam be a munkatársi bejáraton, le alagsorba az egyik mosdóba, reped rajtam gatyagomb, ing, nadrág és alsó letol, abban a pillanatban kijött a csészébe a személyi barna démon. Felsírtam.
2023. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 K.O. ***** válasza:
100%

nekem a koronavirus alatt.. f.ngtam csak:D vagyis azt hittem.. aztan ereztem hogy hu de meleg ez nem ilyen szokott lenni, kiszaladtam gyorsan wc-re es visszanezett ram egy kis csokito:D:D ez igen mondom, meg jo hogy otthon voltam karantenban.. es nem pl en is a boltban.. de rendesen szegyelltem meg magam elott is:D nagyon fura (5zar) erzes volt az egesz, lelkileg is

sose 5zartam még be.. nyilvan kis koromban igen, de ez.. es erdekes utana a budin mar nem kellett:D sztem lelkileg valahogy betomtem vagy nem tudom:D annyira szegyelltem hogy elallitottam

azt a bugyit ki is dobtam, nem volt erom kimosni se olyan mocsok allapotban voltam amugy is, de ezek utan meg foleg..:D

2023. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt utálom, mikor új párom van és nála jön rám. Inkább megvárom, míg hazaérek😆
2023. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy fesztivál kellős közepén rámjött a hasmenés, 20 kilóméteres sor állt a toitoi előtt, majdnem b*szartam, mire sorra kerültem. Szerintem hallani is lehetett.
2023. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%
#8 A toitoi-ban hallották, ahogy már trónolsz?:D
2023. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9: az lett volna a meglepő, ha nem lehetett volna hallani :D sajnáltam is azt, aki utánam ment be.
2023. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!