Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csóró és introvertált embernek...

Csóró és introvertált embernek a legrosszabb lenni?

Figyelt kérdés

Az egész élet a szociális kapcsolatokra épül.

Ráadásul,aki szegény,annak sosem lesz éltettere,egy fizetésből nem lehet megélni sem.

Az elszigetelt élet csak a gazdagoknak adatik meg.


2022. nov. 19. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem. De tényleg nem könnyű.

Hajléktalannak, etiópnak, láb nélkülinek, vaknak stb.. lenni rosszabb.

2022. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Én egy fizetésből élek meg. Kényelmesen.
2022. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát én nem örököltem,és egy garzonhoz is vagy 10-20 év kell.

Egyedül kevesen hitelképesek.

2022. nov. 19. 16:03
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Én sem örököltem.
2022. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor te kiemelten jól kereshetsz,a csórókról szólt a kérdés.
2022. nov. 19. 16:08
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Csóró introvertált vagyok, ennek ellenére jól elvagyok. Van puha ágyam, ehetek jó kajákat, munka után űzhetem a hobbijaim minden mennyiségben. Különösebben nem igénylem senki társaságát, a kollégákkal együtt dolgozunk, teljesítjük a feladatokat, csak nem csevegünk közben. De tudom hogy szerencsés vagyok, mert van ahol meg szinte elvárás a bratyizás, na olyan helyen tényleg szívás intronak lenni. Szerintem rengeteg ember van, akinek nálam mérföldekkel rosszabb sors jutott.
2022. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Hidd el, vannak akiknek még rosszabb az életük, mint a csóró introvertáltaknak.

Ilyen, aki vak és szegény, vagy aki idős és szegény és magányos, aki hajléktalan és beteg is...

2022. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A hajléktalanok között is több lehet az introvertált.

Akik nem képesek beilleszkedni a pörgős,szociális térbe,nagyobb eséllyel csúsznak le.

2022. nov. 19. 16:24
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Értem hogy jó sajnáltatni magad és siránkozni, de vannak ennél milliószor rosszabb dolgok. Majd ha pl. kampec a májadnak és arra vársz hogy legyen donorod, agydaganatod van, rákod lesz, annyi a tüdődnek, másra kell hagyatkoznod a mindennapi életben, súlyos mentális gondjaid vannak, a gyereked, feleséged vagy a családod meghalt, súlyos balesetet szenvedsz ami után teljesen megváltozik az életed és még lehetne sorolni, akkor kicsit máshogy látnád a dolgokat.


Kicsit mozdulj ki a való világba és nézz körül mennyi ember van sokkal szerencsétlenebb helyzetben, akiknek segítség kellene. Utána nézz a tükörbe és próbálj még siránkozni.

2022. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tragédia bárkivel történhet.
2022. nov. 19. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!