Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beszélgetni depresszióról,...

Beszélgetni depresszióról, gyógyszerekről, hasonló dolgokról? 33/f.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 18. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Napi 6 Xanax 0.5 szoktam szedni…plusz füvezek is. Mit szeretnél tudni?


Merevedési zavar garantált (valamikor egyáltalán nem megy) valamikor 2 menet megy egymást után.


Rossz kedvem van ha nem veszem be a gyógyszert (pedig amúgy csak napi 1 db-ot kéne)


A rossz kedv miatt kompenzálok fűvel.


Tehát jól érzem magam szinte mindennap..de párkapcsolat nincs a fent említett dolgok miatt, csak k..ához járok ha aktív a szerszám.


Mit akarsz még tudni?

2023. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Magyarországon? Ne is álmodozz. A magyar lakosság túlnyomó része depresszió és lelki probléma tagadó, nem hisznek a létezésükben. Amikor vannak városok, ahol több tízezren laknak de nincs elérhető segítség és a környezeted is magasról letoj, akkor tudod, hogy itthon nincs befogadó közösség ilyen témára.
2023. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

29 éves vagyok és 18 éves korom óta depressziós amire már 11 éve gyógyszereket szedek.


Már megbántam hogy orvoshoz mentem mert gyógyszerfuggo lettem és 23 kilót híztam az antidepresszanstol.

2023. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!