Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják ezt, hogy...

Miért mondják ezt, hogy "bátor vagy", hogy nekiállok ennek vagy annak??

Figyelt kérdés
Nem kellene? H.lyeség? Vagy ők nem csinálnák?
2023. ápr. 18. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ők nem csinálnák, vagy gunyolodnak h nem méred fel 'szerintük' a határaidat, mert pl nem vagy rá képes.


Nyilvan a helyzetől függ.

2023. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kell pofázniuk lusták unatkoznak .
2023. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eléggé rosszulesik. Jogsit akarok 40 évesen, azért ez talán nem lehetetlen. Meg lakást felújítani. Mert hogy nagyon ráérek meg nem tudom hová tenni a spórolt pénzem.
2023. ápr. 18. 17:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ügyesen megválaszoltad magad is, mindegyik lehetőséggel egyetértek, szerintem ez mind lehetséges, amit felsoroltál:

"H.lyeség? Vagy ők nem csinálnák?"

Hülyeségnek tartják, vagy ha nem is tartják annak, ők nem vágnának bele. Tehát végül is kifejezhet valódi elismerést is, felnéznek rád, hogy te meg csinálod.

Lehet még gúny is, ebben az esetben a bátor értelmezése: hülye vagy vakmerő.

Ha nem érted, mi van a szavaik jelentése mögött, meg tudod őket kérdezni, hogy értették? Vagy nem mered, félsz a választól?

2023. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont az elismerést nem látom. Inkább, hogy "bolond vagy"?
2023. ápr. 18. 18:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Értem, sajnálom. Te hallottad a hangsúlyt, mi nem. Elméletileg lehetne ebben elismerés is, szerintem. Ha nem volt, és ez most neked fáj, sajnálom. :(
2023. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen magyar mentalitás. Sokaknál a munkán kívül megáll az élet, és lenézik azt aki bármibe belekezd.
2023. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ilyen “backhanded compliment”, mondhatni leszólnak, de közben úgy csinálnak, mintha kedvesek lennének, így még visszaszólni se nagyon tudsz.

Az ilyen lehúzós emberekkel nem kell foglalkozni. 99%, hogy saját maguk sikertelenek, kishitűek, lusták, ezért mindenki mást is szabotálni akarnak a környezetükben abban, hogy elérjenek valamit.

2023. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mai társadalomban vezetni, ezt megtanulni elég nagy merészség: mindenki csak agresszív tud lenni a közlekedésben.
2023. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az irigyseg is szolhat belőlük, ezt az utolso kondatbol gonsolom. Lehet nekik nem tellene rá...

Én Sok szerencset kívánok.😊

2023. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!