Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy multiknál a felsővezetők...

Nagy multiknál a felsővezetők konkrétan mit dolgoznak mi a feladatuk ha az operatív munkát és irányítást elvégzi a dolgozói és középvezetői réteg?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 18. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Hosszútávú tervekkel, stratégiával, pénzügyi célokkal, projektekkel, ami a helyi részlegeket érintheti (termékportfolio, kezelt feladatkörök, stb)

Ők képviselik a helyi gyárat/irodát a központ felé, ők oda jelentenek, onnan kapják a feladatokat, amiket aztán végre kell hajtani.

2023. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszélve arról hogy "az irányítást végző középvezetői réteg" folyamatosan nyakára jár a felsővezetőknek problémákkal, jóváhagyandó döntésekkel :D

Persze ahány ház, annyi szokás, de a dolgok akkor mennek flottul egy cégnél ha a felsővezetők képben vannak a rájuk bízott részlegekkel a pincétől a padlásig (vagy a gyártósoroktól a raktárig), tehát az adott üv. nem csak az irodájában ücsörög és a telefonon/laptopon lóg egész nap.

2023. ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az operatív munkán túl is van élet. Na meg az operatív munkát végzőket is irányítani kell
2023. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

semmit


én is ilyen poziban vagyok


így néz ki a napom:


9-kor kelek (8-tól van amunkaidő)

10-re beérek

11-ig reggelizek

12-ig emaileket olvasok híreket csekkolok

a délutánt ellógom ha tudom néha meeting van


nem nem torll vagyok

nagy britt cég, it szektor

fízetés 1.5 misi

2023. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hihető😂

Még a britet sem sikerült leírni🤦🏼‍♀️😂

2023. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!