Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy majdnem...

Volt már olyan, hogy majdnem bepisiltél, és konkrétan megváltás volt, amikor végre eljutottál WC-re?

Figyelt kérdés
Nem valami fetisiszta vagyok, csak onnan jutott eszembe, hogy ma pl csak azért szálltam le a buszról és vártam egy órát a következőre, hogy letudjak menni pisilni, ha még 1 percet tartanom kellett volna szerintem bepisiltem volna, már fájt a hasam :D
2023. febr. 19. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Megesik az ilyen. Moziban többször is volt már, hogy a film második felében már nem is érdekelt mi történik a vásznon, annyira kellett vizelnem. :D
2023. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem mindenki életében van legalább egy ilyen sztori.


Egyszer vidéken volt egy rendezvény, helyi rádió 10 éves bulija. Nem tudtam merre vannak a WC-k. Eléggé város széle, elindultam az utcán, mondom valahol pisilek. Közben végig jött utánam egy csaj. Én meg gondolom teljesen gyanús voltam, hogy folyton hátrafelé nézegetek. Közben csak azt vártam, húzzon már el valamerre.


Rendesen kanyarogtam az utcákban, de mindig pont arra jött. Aztán találtam egy házsarkot, csaj sehol. El is végeztem gyorsan a dolgom.


Dolgom végeztével megfordultam, indultam volna vissza erre a sarokból kilépve pont a csajnak mentem neki. Szerintem infarktust kapott a lelke mélyén. Elég hülyén jött ki a helyzet, de gyorsan elhúztam onnan :D

2023. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Mozi nálam tipikus. Alapból a kóla bennem bekapcsol egy extra hugyozás funkciót. Ha iszom egy pohárral akkor 3 fog kijönni. Nem is értem.


Moziban is, felét letoltam már a reklámok alatt. Elkezdődik a film, én meg azonnal éreztem, hogy hugyozni kell. Tartogattam vagy fél órát, mert végig érdekes részek voltak, aztán fogtam magam, és kimentem. Ráadásul rossz irányba indultam el, kimentem a menekülőjáraton ahol a film végén kiengednek, úgy kellett vissza kéredzkedjek a moziba... :D

2023. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Buszon legjobb az, hogy nálunk 1-2 óránként jár, így ha leszálltam várhattam utána.
2023. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Igen otthon szokott előfordulni máshol nem, nem tudom miért. Ja de tudom mert otthon sokat iszok. És aztán nehéz félbehagyni valami érdekeset pl film, beszélgetés, stb, aztán túl sokat várok utána rohanás.
2023. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Rengetegszer
2023. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Én nagyon jól tudom tartani, erős inger esetén is sokáig, de gimiből emlékszem egy esetre, amikor nem mentem el jó ideig, és az egyik órán már nagyon rám tört, de mivel vizsgázott a tanár, bemutató óra volt, nem volt pofám kikéredzkedni. Amit az egyes is írt, kibírtam, de az óra felében már alig tudtam, mi történik, annyira vártam a végét, és csak a vécére tudtam gondolni:-)
2023. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
Én részegen előre tudtam baj lesz a buszon ezért vettem egy palack Cappyt ☺
2023. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Szarással volt így.
2023. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Egyetemen egyszer már nagyon óra vége felé jártunk. Kezdett is zúgolódás lenni, az előadó tanár pedig mondta, hogy még 5 percet kér, ezt a gondolatot befejezi aztán mindenki mehet. Teljes lett a csend.


Erre egyik haverom az első sorból a tanár előtt feláll, és kimegy. A tanár is megállt a mondani valójával és síri csöndben nézte mindenki, ahogy végig sétál a termen és elmegy :D


Utólag beszéltünk, és mesélte, hogy elkapta a robbanófosás, már óra felétől alig várta, hogy vége legyen és mehessen kifelé. Amikor a tanár azt mondta még 5 perc akkor nem bírta már tovább :D

2023. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!