Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki át megy valami...

Mindenki át megy valami nehézségen életében?

Figyelt kérdés
Én úgy látom tök boldogok,azok az emberek,akik egy társaságban vannak velem,vagy csak tévedek. És ők is át mennek valami nehézségen amit titkolnak,és csak a jó fényt mutatják másoknak
2023. ápr. 19. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Mindenki, és nem is csak egy nehézségen. Erről szól a mondás: mindenkinek megvan a maga keresztje.
2023. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Én sosem mutatom senkinek ha bajom van, de mégis rengeteg a problémám meg a lelki bajom

Vagy épp olyan dolgok amik pillanatnyilag bosszantanak

A családom sem érzékel ezekből semmit mert nem terhelem őket csak azzal ami fontosabb

2023. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kólauborkával ***** válasza:
20%
Mindenkinek megvannak a maga nehézségei, problémái, szó szerint nincs olyan ember akinek ne lenne valami búja-baja. A nélkül nem is élet az élet, szerintem az elégedetlenkedés viszi elöre a világot, az az ami arra serkent, hogy megváltoztass valamit…
2023. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Így van, mindenkinek van.

Csak nem ugyan olyan mértékű. Neked lehet, hogy az a bajod hogy nem tudsz venni egy házat mert nem elég a fizetésed másnak pedig az a baja, hogy anyuci apuci nem jó helyen vette meg a lakást neki és nem akkorát mint amekkorát ő gondolt.

2023. ápr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem erre értem,a nehézségi"szót.) Nyilván van ilyen ember/gyerek,de én igazából másra értem. Mindt pl: részeges apa,veri az anyukát,ami szintén benne volt a mi életünkben,azóta szerencse változott apám,és jó útra tért,már nem iszik. Aztán elvesztettem minden barátomat,nincs senkim például. És még sorolhatnám. Na ezek a dolgok amik figyelmet igényelnek igazán. Nem az hogy nincs meg az új iPhone
2023. ápr. 19. 13:19
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Te hány éves vagy, ha megkérdezhetem?

Tudod van az a mondás hogy ,,légy kedves mindenkihez mert bárki akivel találkozol kemény csatát vív."

Lehet hogy kívülről rajtad sem látszik, hogyha épp nehézségen mész át de ez az emberi élet velejárója. Van akinek nehezebb, van akinek könnyebb, de olyan nincs hogy nincsenek nehézségek.

2023. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2023. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

5 Van amikor Isten az aki közbeavatkozik,olyan helyzetet teremt és olyan barátokat/barátot távolít el mellőled, aki károkozóként van jelen az életedben (de még te nem tudsz erről-viszont a jövődet Isten ismeri).


Úgy, hogy légy türelmes, a titkok mindig a rendelt időben kiderülnek. Fel a fejjel.. jönnek majd mások melléd.. mert amit elvesz tőled Isten, azt krpótlásként a rendelt időben megkapod.

2023. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
8+ Nem csak a "levegőbe beszélek"-nálam is így volt.
2023. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

8

Ne kavard itt bele a vallást.. semmi köze hozzá csak a magadfajta fanatikusok magyarázzák bele ezt mindenbe.

Én is elveszettem a barátaimat de nem isten miatt. Azért mert kihasználtak, átvertek és otthagytam mind ez nem isten műve és nem is tett mellém egyet sem mert nem tud. Én nem akarok barátokat mert engem többet egy sem ver át. Az én apámat sem az tette alkoholistává, hanem ő saját magát és le sem szoktatta róla.

A templomban a félhulla nénik között nyomd ezt a szöveget legyél kedves.

2023. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!