Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » “100” éves BMW-kel próbálnak...

“100” éves BMW-kel próbálnak csajozni? :d

Figyelt kérdés

Nem értem ezt a várost, és arra lennék kiváncsi máshol is így megy e a dolog. Tehát egy viszonylag szar városban élek ahol elég sok a szegény ember (jó az mindenhol van) ilyen 12 ezres város amúgy.


És már idegbajt kapok..folyton ezeket az ócska szar BMW-ket rakják ki Facebook-ra…meg úgy túráztatják őket ha meglátnak egy nőt mintha egy Lamborghini lenne :d


Én tényleg nem értem ezt a felfogást..és ami a vicces hogy ez amúgy néhány csajnak be is jön. De miért? Úgy aktuálisan semmit nem tudnak az autó piacról?


Most tegyük fel az utcán lát egy nő egy sufni tuning BMW-t majd egy 60 milliós Mercit akkor is jobban tetszik neki a BMW :d nálunk komolyan ez megy. azért mert úgy levan maradva ez a helyiség és az emberek nagy része mint a p..ca? Nálatok is ez megy?


2023. ápr. 20. 03:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Sok panel proli kedvence a kebabos e46 😆😆😆
2023. ápr. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Buta a butát megtalálja.
2023. ápr. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Valamiért nálad is betaláltak úgy néz ki, mert leht n vagyok vaksi vagy csak a forgalomra koncentrálok vezetés közben de nem arra hogy melyik kispista milyen autót túráztat épp a csjoknak.
2023. ápr. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Szegény ember kézzel nőz.
2023. ápr. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Hát én nem tudom hogy van ez. A férjemnek nincs rossz ócska bmw-je sem csak egy Skoda. Mégis hozzá mentem. Na nem az autóhoz hanem az emberhez
2023. ápr. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem város kérdése, hanem intelligencia kérdése.

Hülyéből meg mindenhol van, jó bőven.


Pont erről volt egy vitám nemrég, mikor kiderült, hogy erősen hajlok egy vitara felé, sima 1.6, szívó benzin.

Természetesen ki lettem röhögve, mert ennyi pénzért Mercedest is lehet venni. :D)))

És annyira csökött agyú az isten barma, hogy nem bírja felfogni a kifejletlen mogyorónyi agyával, hogy létezhetnek a világban más prioritások is, mint a márkanév.


Az ilyet el kell engedni. Sőt, el kell kerülni! Hirdeti magáról, milyen réteghez tartozik. Nézd a jó oldalát, így messziről látszik, kikkel nem szabad közösködni.

Csajozzanak vele, a csajok közt is bőven megvan ez a réteg, találjanak egymásra, sok sikert, szaporodjanak egymás közt, egészségükre.

2023. ápr. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ismerősöm is régi bmw-t vesz(35éves komolytalan pasi), és nem lehet róla lebeszélni sem hogy ez tiszta égő:D
2023. ápr. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem mondjuk tetszenek a régi kocsik, fiat 500, vw beetle, trabant
2023. ápr. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
65%
Akinek az autó márkája fontos, azzal nem biztos, hogy jól jársz.
2023. ápr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Te vagy a tegnapi Golf-os kérdező megint, ugye?

Miért fáj neked, hogy másoknak futja autóra?

2023. ápr. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!