Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ez a szintje az...

Normális ez a szintje az alkudozásnak, csak én nem tudom hova tenni a dolgot?

Figyelt kérdés
Nem tudom hová tenni mikor felteszek brutál olcsón valamit a marketplace-re és megkérdezik mennyi a végső ára. Pl. egy 1x hordott, tehát tökéletes hibátlan állapotú divatos sneakert 1.500 Ft-ért!!! Egy még cimkés farmerdzsekit 2000 Ft-ért! Azért, hogy ürüljön a szekrény de mégsem a kukába és még ennyiért talán megéri egyeztetgetni, várakozni valakikre, odafordulni kocsival de ha ennyit sem kapok az már inkább deficit, a kukába érdemes tenni szerintem. Ilyenkor mindig megdöbbenek mikor ezt a nevetséges szinte jelképes összeget is le akarják alkudni (nem romák). Én nem értek valamit? Ha én nem akkor mennyit kellene pl. az 1.500-ból engednem ami egy fagyi ára egy divatos, tökéletes állapotú platformos cipőért??
2023. ápr. 20. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Nem kell foglalkozni az ilyen emberekkel. Mindig is lesznek. Idegesítő. Főleg mikor azzal jönnek, hogy itt meg ott ez sokkal olcsóbb. Akkor vegye meg ott nyugodtan.

Kedvenc még, hogy "az ilyet én eladományoznám rászorulóknak". Csupa integrálatlan agresszió. És nincs értelme megmagyarázni, hogy abszolút semmi köze a hirdetésedhez, az ő élete nem lesz jobb, ha másnak megmondja mit csináljon, mert egyszerűen nem érti. 😕

Az ilyen ember kontrollmániás, hiába oltod le, nem tudja kezelni a saját frusztrációját, így abszolút felesleges beleállni.

Sok sikert az eladásban.

2023. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Írd bele a hirdetésbe, hogy az ár fix. Így is lesz aki bepróbálkozik, de talán kevesebben.
2023. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rosszul választod meg a célközönségedet.

Ha a csórókat célzod meg az olcsó áraiddal, akkor ne csodálkozzál, ha a fillérekből is alkudni akarnak.

2023. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
Ezt a szintet én sem nagyon értem amikor tényleg a létező legminimálisabb árat akarom kapni egy termékért és még abból is alkudni akar, hogy tényleg ne érje meg nekem még foglalkozni se vele. Ezt már én sem értem. Én a következőt szoktam csinálni, elmondom, hogy a termék elkelt és az illetőt pedig tiltom, hogy többet ne lássa a termékeimet és ne kelljen ilyen emberekkel még egy pár üzenetváltás erejéig sem foglalkoznom.
2023. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!