Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szeretnek a rajongói ezen...

Mit szeretnek a rajongói ezen az alakon?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2023. ápr. 20. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Gonfolom a zenéjét. Nem?

A Belehalok pl nekem is tetszik.

2023. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1 nekem a mindenki táncol is tetszik, pedig nagyon nem az én világom a Majka.
2023. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A zenéjét.
2023. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Nem vagyok majka rajongója, de amiket belinkeltél azok pont nem vészes dolgok.

Nem értem mi a nagy dolog abban, hogy egy celeb luxusmárkákat visel... Nekem inkább az a fura amikor erről születnek cikkek, és van is, aki olvassa őket.


Az meg, hogy 20 éves közszereplés után megengedheti magának hogy lakást vegyen a gyerekeinek... Jó neki!

Vannak tenylegesen szar, semmirekellő hírességek, de majka emberileg nem tűnik selejtnek. Akkor sem, ha nem a c&a-ból veszi a kiegészítőit.

2023. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Passz, sztem borzasztok az ilyen zenek meg "celebek".
2023. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk lattak az elso Valo Vilagot, hogy honnan indult es akkor pontosan ugyanolyan volt, mint most.
2023. ápr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Nem értem mi a nagy dolog abban, hogy egy celeb luxusmárkákat visel..." De tulajdonképpen miért is visel? Csak nem nárcisztikus önimádatból? És mi lenne, ha nem (vagy nem mindig) luxusmárkák termékeiből vásárolna? Lenéznék őt emiatt egyesek? És akkor mi van (mi lenne)?

Vagy ha pl. "csak" 1,7 millióért választott volna magának valamilyen luxusórát, 5 milliót pedig adományozásra fordított volna.

2023. ápr. 21. 23:34
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha Majka mondjuk "csak" egy ilyen Rolex órával lepte volna meg magát: [link] (az ára közel 3,6 millió forint), akkor az így megspórolt 3 millió forintját felajánlhatta volna pl. ennek az alapítványnak: [link]
2023. ápr. 24. 06:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Ennyi erovel ez kb az osszes celebre igaz. Felolem vehet mindennapra 1et, nemizgat pedig nem is birom
2023. ápr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elég igénytelen a zenei ízlés, látod GWM-re és Kis Grofóra is van kereslet. Elég szomorú, hogy az igényesebb zenéknek meg alig van közönsége.
2023. ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!