Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legfontosabb emberi...

Mi a legfontosabb emberi érték? mi az a tulajdonság amit néztek mikor barátot választottok?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 21. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Inkább azt szoktam nézni, hogy milyen ne legyen..

-kétszínű, hazudós, állszent, megbízhatatlan stb..

2023. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
hűség, megbízhatóság, önzetlenség, erő, tartás
2023. ápr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
2+ Megvásárolhatatlanság-ez még lemaradt, de nagyon odakívánkozik a sorba.
2023. ápr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Jah, és még egy: szavahihetőség-őszinteség


Nem kellett volna kapkodnom..hiába, a kor..

2023. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ember nem listával a kezében választ barátot, amit kipipál, hanem ezek az emberi kapcsolatok általában megmagyarázhatatlan módon alakulnak maguktól. Az, hogy az illető mennyire őszinte, hűséges stb.menet közben szokott kiderülni, és sok-sok éves ismeretség vagy barátság után is érhet kellemes vagy kellemetlen meglepetés.

Egyébként meg persze, ne legyen kétszínű, ne legyen pletykás stb., de nem ez alapján barátkozom, mert az ilyesmi úgyis csak akkor derül ki, amikor már ismerjük egymást valamennyire. Azzal barátkozom, akivel megvan a közös rezgés. Ennyi. A többi meg majd jön magától.

2023. ápr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
5 Ezek az alapok. Még csak innen indul az ismerkedés-mint barát. Mert ilyenek vannak, és ennél a szintnél alább nem adom. Egyszer adtam, megfizettem az árát. Azóta csak ilyen "listával" kezelem az emberekt. Mindet. Munkába is. Ha valaki nem ilyen? semmi gond, kikerülöm, de ne jöjjön a közelembe, mert totál felesleges.
2023. ápr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Oké, de honnan tudod egy idegenről, hogy mennyire kétszínű/megbízható/szavahihető stb.? Ezek csak akkor derülnek ki, ha már viszonylag jól ismersz valakit.
2023. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

7 Csak egy apró mozzanat, hogy lehet kiemelni az illetőt a "tömegből":


mennyit számít neki az írásnélküli adott szó

2023. ápr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8+ Pont volt a napokban az egyik kérdés alatt egy beszélgetés foszlány, hááát sokan kiestek a rostán. Pedig annyira jelentéktelen kis mondat. Mégis mennyire beszédes tud lenni, ha kell.
2023. ápr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyértelműen a megbizhatóság...de legtöbbször üzleti okokból barátkozok csak, szóval az érzelmi részt teljesen kihagyom, max 1-2 ember van köztük akiknek hagyom hogy megismerjenek vagy hogy is mondjam...de lényegében ez a helyzet.


Már túl vagyok azok hogy sokat képzeljek bele ezekbe...a legtöbbet a pénz,érdek mozgatja semmi más.

2023. ápr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!