Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés lehet egy anyának...

Milyen érzés lehet egy anyának amikor a 20 éves lánya egy 50 éves pasast mutat be neki a párjaként?

Figyelt kérdés
Aki valóban félti a gyermekét és a jövőjére is gondol, hogy tudja ezt kezelni?

2023. ápr. 22. 10:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
3%
Amúgy ha felnőtt nincs beleszólásod. Hagynám had tanulja meg a saját kárán. Ha tiltom(jogilag már nem tudom) csak jobban akarja.
2023. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nehéz megtalálni az egyensúlyt a beleszólás és féltés között. :/
2023. ápr. 23. 15:51
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

#22


Nem hiszem, hogy egy ilyen helyzetben nehéz lenne.

Egy 20 éves még éppencsak felnőtt, egy 50 es meg simán az apja lehetne, sőt még az is lehet, hogy egy 20 évesnek az apja fiatalabb...

Nem hiszem, hogy ez bármiféleképpen még csak megközelítené a normális kategóriát.


Ilyet általában a mentálisan zavartak meg az aranyásók csinálnak, de semmiféleképpen nem egy normális, egészséges lány.

2023. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Én egyetértek abban, hogy ez közel sem normális eset, viszont egy felnőttkorú személyről alapvetően azt feltételezzük, hogy képes helyes döntést hozni. És erre mondtam, hogy van olyan eset, amikor úgy tűnik, hogy mégsem és itt jön be a féltés. Viszont azt nem biztos, hogy elfogadja majd.
2023. ápr. 23. 22:53
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

"viszont egy felnőttkorú személyről alapvetően azt feltételezzük, hogy képes helyes döntést hozni"


Hát nem tudom, amióta itt vagyunk az internet korában én inkább azt látom és tapasztalom, hogy a felnőttek többsége lószarra sem képes, nem hogy helyes döntésre.


Elég beülni egy autóba és vezetni kicsit, több ember képtelen helyes döntéseket hozni, mint aki képes.


De akár itt gyakorin vagy egy redditen megnézed milyen párkapcsolati vagy családi kérdéseket tesznek fel... Hát egyik sem hozott jó döntéseket.

2023. ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaznak tűnik. De nem tudom, hogy a saját, korilag felnőtt gyermekednek hogy lehet azt kommunikálni normálisan, hogy most hibát követsz el. Úgy, hogy ne sértődjön meg, és ne érezze, hogy lebecsülöd.
2023. ápr. 23. 23:27
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha arról van szó, hogy le kéne kommunikálni, hogy miért baj, ha 20 évesen egy hozzá képest szottyos tatával jön össze, azt sehogy.

Ott az elmúlt 20 évben kellett volna normálisan nevelni.


Egy ilyen teljesen félrecsúszott nevelést és mentális állapotot nem lehet szavakkal, mondatokkal helyrehozni csak úgy.


Elég távol áll tőlem ez a mindenért a szülőt hibáztatjuk dolog, de egy ilyen esetnél biztos, hogy a szülő is borzasztóan elrontott jó néhány dolgot a nevelés során, vagy inkább a nevelés hiánya okán.

2023. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!