Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erről hogy tudnák leszokni?

Erről hogy tudnák leszokni?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg hogy 16 vagyok és nem tudok egyszerre egy dolgot csinálni. Felhozom a jelenlegi példát, szeretnék olvasni egy könyvet de amikor elkezdem utána folytatok egy már megnyitott youtube videót arra fél perccel meg nézem tovább a netflix sorozatot amit néztem. (E-bookot olvasok tehát csak ablakokat cserélgetek). Próbáltam leszokni és az valószínűsítem,hogy normális hogy sok minden érdekel és hogy új dolgokat próbálok ki,de nem tudom rávenni magam,hogy egy dolognál maradjak akkor se hogyha akarok. PL. meg akarok tanulni videót szerkeszteni, holnapra meg már rájövök hogy van ami talán jobban érdekel és áttérek ahhoz. Szeretnék megtanulni mindent egy adott témáról de egyszerűen mindig valami újba kezdek. Ha lehet akkor értelmes válaszokat szeretnék, nem annyit hogy egyszerre egy oldal legyen megnyitva,mivel 0.15mp megnyitni újra az az előttit.

2023. ápr. 22. 16:31
 1/2 anonim válasza:
Nekem a leírtak alapján ADHD gyanús tüneteid vannak, érdemes lenne utánaolvasnod és ha egyéb tünetek is jellemzőek rád, elmenni kivizsgáltatni
2023. máj. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Úristen, nehogy már ráhúzd, hogy ADHD-s. Minden szarra már ezt mondják. Ezt inkább ne itt kérdezd meg, ha nagyon megkeseríti az életed, akkor szakember, nem gyakori.
2023. máj. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!