Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rá esély,hogy az emberek...

Van rá esély,hogy az emberek elfelejtik végre ezt a víruskamut?Vagy ezt akárhányszor el lehet adni?Már nyomják az új mutáncsot a médiában.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 22. 22:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
66%

"Már nyomják az új mutáncsot a médiában."


Én még nem hallottam róla.

És te miért foglalkozol ezzel, hogy ki kellett ide írnod ezzel kapcsolatban egy kérdést?

2023. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:

Az egy dolog,hogy te nem hallottál róla.


Mert érdekel a tömegek viselkedése.Téged is érint.

2023. ápr. 22. 22:53
 3/61 anonim ***** válasza:
22%
Most halt bele 2 ismerős 40 körüli, egészséges emberek. Az egyik 3 nap alatt.
2023. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
64%
Addig mindenképpen el lehet adni még annyira ostoba a magyar társadalom, hogy szerintük az egyetlen megfelelő opció a kormányzásra az a Fidesz.
2023. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
63%
rajtad kívül mindenki szarik rá az egész világon. engedd el.
2023. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

3,gratulálok.

4,a moslék sem jobb,de amúgy ja.

5,nem úgy vettem észre.

2023. ápr. 22. 23:27
 7/61 anonim ***** válasza:
25%
Na ezért nem oltattam. Sem a gyerekemet(akkor 1 éves volt). Mindenkin végigment a családban. Párom negyven fokos lázzal feküdt mellettem, mikor kitört ez a sz*r, akkor voltam 20-on pár hetes.. semmit nem kaptunk el. Azóta sem(kopp-kopp). Szerintem azoknál tette be a kaput, akik azt sem tudták épp hogy van-e valami bajuk, majd tapsikolva mentek a 100. oltásra. Egy gyulladt, beteg szervezetre ha ráoltanak vajon mi sül ki….? Na ezért volt a sok halott részben. Másik része viszont azokè akiknek amúgy is van betegségük, vagy rejtett betegségük. Az utóbbinál szintén az oltás csak olaj a tűzre, főleg ha már a szervezet amúgy is dolgozott épp a vírussal, még ha semmilyen tünetet. Em is produkált.
2023. ápr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
27%

Engedd el. Eléggé beárazta és helyére tette a dolgot, hogy mikor kirobbant Ukrajnában a "különleges katonai hadművelet", akkor egyből el kellett törölni a korlátozásokat, egyből nem volt korona.

Okádok az egésztől, én is voltam covidos, a legtöbb ismerősöm is volt covidos, tudjuk mi az, egy távoli rokonom halt meg ebben, egy közeli nagyon szenvedett vele, viszont egy haldokló közeli családtaghoz meg nem engedtek be emiatt, pedig sem ő, se én nem voltam covidos. Mégis egyedül kellett meghalnia.

Én azóta gyűlölöm az embereket. Undorodom tőlük. Azért, mert önként kérték, sőt, követelték, hogy igenis mindenki legyen otthon tartva. Persze csak éjjelente, mikor ők nem járnak ki, meg zárjuk be és küldjük fizu nélküli szabira a vendéglátósokat, akik nem mi vagyunk. Ha valakinek annyira fontos, hogy ne kapja el, akkor otthon marad a francba, akár fizetetlen szabin, akár felmond. De ez nem történt meg, ők nem ezt akarták, ők a többi embert tiltották el a munkájuktól, meg a szeretett tevékenységektől (én pl. két évig nem tudtam úszni, pedig a hátamnak szükséges), üvöltve tudnék okádni ettől a képmutatástól, meg az egész emberiségtől.

Én egyébként oltattam magam, mert miért ne? Kb. tünetek nélkül vészeltem át a covid-fertőzést, de ha az oltás segít visszaszorítani, akkor legyen, csináljuk. Még nem nőtt ki a armadik lábam, sőt, meg se haltam, beteg se voltam azóta, semmi nem történt meg az oltásellenes mantrából, de ettől még szerintem az oltásfetisisztáknak meg a covidrettegőknek se volt igaza soha, ahogy a Gödnyistáknak se volt. Lehetett volna egyszerűen úgy kezelni, hogy elzárjuk a veszélyeztetett csoportokat, és átengedjük a társadalmon, mint Svédországban... De hát nem élünk Svédországban.

2023. ápr. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
74%
Majd ha a vírus eltűnik, nem foglalkoznak vele az emberek. Amíg sokan betegednek meg tőle, addig meg igen. Az meg felfoghatatlan, hogy ennyi megbetegedés meg haláleset után valaki a "kamu" szót meri használni.
2023. ápr. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
7,jól tetted,viszont annyit tennék hozzá,hogy nem "covid vírus" miatt voltak betegek az emberek,de már nem akarok hittéríteni,mert teljesen felesleges.A cégnél egyedül én nem vagyok oltott,mindegyik döglődik így-úgy,én nem.
2023. ápr. 23. 01:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!