Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy fiúval akárhányszor...

Ha egy fiúval akárhányszor szembetalálkozok, és kicsit hosszabb ideig a szemembe néz, de minden egyes alkalommal, azt jelenti, hogy vonzódik valamennyire hozzám?

Figyelt kérdés
Nem nagyon beszéltünk még, de észrevettem, hogy szinte mindig, ha észrevesz, az átlagosnál kicsit több ideig néz. Lehetne esélyem, vagy ne gondoljak bele többet?
2019. ápr. 12. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem 13-14 éves koromban voltak ilyen képzelgéseim, 30-on túl màr nincsenek.

Nekem a szemembe néz mindig mindenki, ha csak köszön, akkor is, ha beszélünk, akkor pedig alapvető a màsik szemébe nézni.

2019. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha elkapod a tekintetét, akkor mosolyogj rá! talán hajat is piszkálhatod egy kicsit... :)

Utána talán szégyenlősebb lesz. :D

Ha igen, akkor tetszel neki.

2019. ápr. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!