Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a helyzetről hogy a pasi veszed kétmillió forintos ot trabantot, tesz vele egy tiszteletkört büszkén és mindenki lesajnálja hogy szerencsétlennek csak ilyen szarra Van pénze?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 25. 10:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Autóban méred más gazdagságát?

Érdekes mércéd lehet.

2023. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 veterán vas ***** válasza:
91%

Kettő millióért trabantot venni -egyesek szerint- értelmetlen.

A másik oldalon állók szerint ugyancsak értelmetlen ekkora összeget kiadni pl. egy táskáért, csupán azért, mert L.V embléma van az oldalán.


Szerintem sem az autót, sem a táskát nem azért vásárolta meg a tulaj, hogy az útszéli nyálcsorgatók fikázását halgassa.

Ha örömöt okoz neki, és van rá pénze, vegye meg!

2023. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Én pl ruhát nagyon ritkán veszek ékszert soha. Semmit se jelentenek nekem ezek.
2023. máj. 3. 15:39
 14/19 veterán vas ***** válasza:

#13.

Alapból az a furcsa, amikor ilyen kérdésekben számonkérik egymást az emberek.

Pl. X. miért hord Armani öltönyt, Y. miért félkilós arany kereszttel a nyakában sétálgat, vagy -mint a jelen példában is- Z. mit "tiszteletkörözik" a 2 milliós trabantal?

Erre a kérdésre csak egyetlen módon érdemes reagálni:

elküldeni a 3.14159...... 🤪

2023. máj. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én mondjuk megérteni meg értem ezeket valamiért én is lelkesedem így megértem ha valaki szintén lelkesedik és nem kell feltétlenül ugyanazért amiért én. Ha neki az öltöny tetszik az ékszer vagy épp egy muzeális jármű hát legyen. Én ráadasul pont egy trabant az amihez a legközelebb állok csak nem állok úgyhogy két milliót költsek egy díszre.
2023. máj. 4. 09:30
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelmű lenne, hogy egy jó állapotú, kétmillás Trabant nem közlekedésre kell neki, hanem hobbinak.
2023. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ezek szerintem nem tudják hogy ennyi manapsag az ára
2023. máj. 5. 14:30
 18/19 anonim ***** válasza:
Jó, van Trabant aprópénzért is, de az olyan is. De mostanság én már nem látok csóró embereket sem Trabanttal járni, 10-20 éve azért még sokkal gyakoribb volt, ha valakinek nagyon nem volt pénze, de kellett neki valami, ami gurul. Vagy tinik vették jatszós autónak, kb összetörni sok esetben.
2023. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igen már a fenntartása is drága
2023. máj. 5. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!