Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mindenkinek nehéz párkapcsolat...

Mindenkinek nehéz párkapcsolatot ki alakitani egy másik emberrel vagy csak én vagyok az a szerencsétlen akinek nem megy? Látok ismerősöket barátaimat, hogy nekik könyen megy. Vagy csak én latom így?

Figyelt kérdés

Szerintetek mere vagy milyen helyeken találok normális pasit akvel tényleg kialakulhat egy hosszú, normális kapcsolat. Már nagyon szeretnék egy ép lábakon álló kapcsolatot, de nem igazán jön össze. Tudom h türelmesnek kell lenni (ami eléggé fogyóban van) és, hogy nyitottnak kell lenni a világal meg mindenel....stb. 

De mere keresgéljek? Interneten egyátalán érdemes? Ott hol? Vagy inkább várjak? Amiből sztem nem lesz sok ha csak csücsölök a segemen! :/ :S

Szegedi vagyok és aki ismeri kicsit is a környékét mondhat helyeket is ahova érdemes néha járni. :)

Elöre is köszönöm a segítséget. :)



2013. jún. 21. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeged itt van nem messze, de fogalmam sincs, hasonló problémával küszködöm. Részvét! (F)
2013. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zakathol ***** válasza:

Hát ha csak a seggeden ülsz, akkor eltaláltad, nem mész sokra...


Itt a nyár, irány a Napfényfürdő, Liget, Lapos, esténként be a városba, a Dokk most menő hely, sok fiatal jár oda - bár sok köztük az újgazdag suhanc/r1banc - és még számtalan szórakozóhely. Azért Szeged ilyen szempontból nem rossz hely.

2013. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem se megy könnyen, de nem adom fel soha

f19

2013. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem szabad feladni. De ha reménytelen a helyzet? :/
2013. jún. 21. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én Debrecenben tapasztalom, hogy katasztórfa a csajozás, nem találok olyan lányt, aki megfelelne nekem jellemre, inkább csak a csalódás van folyton. Szóval vagyunk páran így!
2013. jún. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Frepi voook ***** válasza:
Ebben a sorban én vagyok a következő. Budapesten is csak ezek a ribizlipalánták vannak, semmi normális lány akivel lehetne valami kapcsolatféltét összehozni. 15/F
2013. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kérdező!nem reménytelen! hány éves vagy?
2014. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!